Ergonomiski biroja krēsli.

vīrietis biroja krēslā

Viena no ergonomikas definīcijām vēsta, ka tā ir cilvēka attiecības ar darbu, kur ergonomikas uzdevums ir darba procesa un darba vides piemērošana cilvēka psihiskajām un fiziskajām iespējām un vajadzībām, lai nodrošinātu tādus darba apstākļus, kas neizraisa draudus cilvēka veselībai, un ko ir iespējams viegli izpildīt.

Apotheka.lv īpašie piedāvājumu februārī klientu kartes īpašniekiem

apotheka_logoApotheka.lv interneta aptieka ik mēnesi iepriecina savus klientus ar īpašiem piedāvājumiem, kas palīdzēs stiprināt veselību un uzlabot pašsajūtu. Tomēr, ja šoreiz plāno iegādāties medikamentus aptiekas filiālē nevis internetā, ir labi zināt, kādus īpašos piedāvājumus Apotheka šomēnes ir sagādājusi tieši klientu kartes īpašniekiem. Tā kā februāris ir laiks, kad ļoti iespējams neviļus īpaši aizdomājamies par savu veselības stiprināšanu biežāk nekā, piemēram, gada siltākajos mēnešos, arī Apotheka ir izveidojusi īpaši pārdomātu piedāvājumu saviem klientiem.

Ķirurģiskas iejaukšanās alternatīva ir kavitācija

kavitācijaĶermenis ir mūsu vizītkarte. Ar ķermeņa palīdzību mēs varam izteikt savas domas, emocijas un vēlmes apkārtējiem cilvēkiem. Tas ļauj izpausties visām iekšējām sajūtām uz āru. Ne par velti pirmais iespaids veidojas pateicoties vizuālajam tēlam. Pirmais, kas tiek uztverts, ir vizuālais izskats. Tam seko balss tembrs un dzirdētā informācija.

Kas ir zobu balināšana un atsauksmes par šo procedūru

zobu balinasana atsauksmes

Protams, ikvienam no mums reiz ir skaudis, ka uz ekrāna visiem ir krietni baltāki zob nekā vidējam garāmgājējam uz ielas un mums pašiem. Kādreiz šķita, ka balti zobi tiešām ir tikai kinozvaigžņu prieks, un ka tas parastam cilvēkam ir krietni par dārgu, tomēr laiki mainās un jaunās tehnoloģijas arī šo pakalpojumu padarījušas daudz pieejamāku un galvenais – veselīgāku!

Izturīgas un ērtas ragavas 220.lv

bērni ragavās

Pašas populārākās un pieprasītākās ragavas pieejamas interneta veikalā 220.lv. Šeit atradīsi izturīgas un stilīgas ragavas, lai varētu izbaudīt piedāvātos ziemas priekus. Slidināšanās no kalna ar ragavām ir viena no aktivitātēm, ko ziemā izbauda ikviens. Mazajiem tā ir iespēja izbaudīt āra aktivitātes, savukārt lielajiem iespēja atcerēties bērnību. Iegādājies ragavas interneta veikalā 220.lv par ļoti izdevīgām cenām.