Veselība ziemā – ka izvairīties no vīrusiem un gripas?

apothekaKatru ziemu pieaug vīrusu izraisīto slimību intensitāte, kā arī tiek ziņots par kārtējiem gripas saslimšanas gadījumiem, līdz ar to visai loģiski rodas jautājums, kā no tā visa izvairīties un vai tas vispār ir iespējams?

Lai gan 100% drošas metodes, kas ļautu izvairīties no visiem apkārt esošajiem vīrusiem un slimību izraisītājiem nav, jo dažādu apstākļu mainību dēļ, var mainīties arī ķermeņa spēja pretoties un pasargāt sevi, taču pastāv dažādi veidi, kā stiprināt imunitāti un līdz pat minimuma samazināt saslimšanas risku.

Noderīgi padomi, ja vēlies skriet arī ziemas periodā!

termoveļa Skriešana ir viena no aktivitātēm, kuru ir iespējams veikt pavisam vienkārši. Vasaras periodā skriešana ir ļoti populārs sporta veids un vakaros var redzēt daudz skrējējus. Tomēr, kad pienāk ziema, daudzi izvēlas turpināt sportiskās aktivitātes sporta zālē. Tomēr ne visi padodas ziemas laika apstākļiem un izvēlas skriet arī ziemā. Lai varētu skriet ziemas laikapstākļos ir nepieciešams zināt kā pareizi ģērbties, jo šajā laikā ir ļoti vienkārši saaukstēties.

Izvēlēties pazīstamo un uzticamo

kafijas automāti saecoBieži vien, iegādājoties kādu preci, izvēlamies zīmolu, kuru jau pazīstam, kam uzticamies un par kura kvalitāti esam pārliecināti (t.i. – pārliecinājušies iepriekš). Visbiežāk šādu kritēriju izvēlē ņemam vērā tad, kad runa ir par dažādām iekārtām, sadzīves un virtuves tehniku, kas parasti paredzēta ilgai kalpošanai un labai kvalitātei. Holandiešu uzņēmums “Philips” ir labi pazīstams mūsu patērētājam, turklāt ar apzīmējumu – uzticams un labi kalpo. Bieži vien izvēlamies “Philips” tehniku, jo tā nav nesamērīgi dārgās cenās, kā arī kvalitāte ir laba un ierīces ir uzticamas – kalpo ilgi un labi.