5 padomi, kā izvēlēties labākas biroja mēbeles

biroja mēbeles internetāTu beidzot esi gatavs pārvākties no sava mājas ofisa uz nelielām, taču pietiekami elegantām telpām vietējā biznesa centrā. Viss iet uz priekšu un attīstās, tādēļ nepieciešams progresam pielāgot arī savu un kolēģu darbavietu. Taču pirms pārvākšanās vēl jāpaspēj izdarīt vienu lietu – jāizvēlas piemērotas mēbeles. Lūk, pieci padomi, kā to izdarīt.

  1. Biroja iekārtojums vs. mēbeļu izmērs

Jā, iespējams, tas galds izskatās lieliski, taču, vai tam pietiek vietas Tavā birojā? Vai tas iekļaujas kopējā interjerā? Vai pietiek vietas, lai brīvi atvērtu skapjus un atvilktnes? Un, protams, neaizmirsti par avārijas izeju – nekad nenobloķē to ar mēbelēm.

  1. Izvēlies praktiskumu pāri estētiskumam

Biroja mēbeles ir skaistas. Taču visu laiku sev jācenšas atgādināt, ka praktiskumam ir lielāka nozīmē nekā estētiskajiem aspektiem. Lai arī abi ir svarīgi, funkcionalitāte tomēr šeit ir nozīmīgāka. Pajautā sev – vai galds nodrošina pietiekami daudz vietas, kur novietot visu nepieciešamo? Vai vienu mēbeli var izmantot vairākiem mērķiem? Vai mēbeles būs viegli kopt?

  1. Izvēlies kvalitatīvāku, nevis lētāku

Ja ievācies jaunā birojā vai vēlies atsvaidzināt esošo, nereti cilvēki iedomājas, ka lētāku mēbeļu izvēle palīdzēs viņiem ietaupīt. Taču tā nav, jo lēti izstrādājumi nereti mēdz radīt vilšanos – tās ātrāk nolietojas un arī saplīst. Atceries, ka vari iepirkties ne tikai parastajos veikalos, bet arī tiešsaistē. Turklāt biroja mēbeles internetā ir plašākā klāstā un par labākām cenām.

  1. Izvēlies ergonomiskas mēbeles

Tici vai nē, bet ir mēbeles, kas izskatās pievilcīgi un stilīgi, taču tās it nemaz nav ergonomiskas. Daži galdi ir pārāk zemi vai pārāk augsti, biroja krēsli ātri vien rada sāpes mugurā un kājās. Un, protams, nedrīkst aizmirst sāpošu muguru un sprandu. To nereti izraisa tieši neergonomisku mēbeļu lietošana.

  1. Izvēlies komfortu

Saistībā ar ergonomiskām mēbelēm, šeit jāpiemin arī tas, ka, pirmkārt, darbiniekiem savā birojā ir jājūtas ērti. Tāpat arī ikvienam viesim, kas pie jums atnāk. Atceries papildināt ofisu ar atpūtas stūrīti un dīvānu, kafijas automātu, telpaugiem un citiem elementiem, kas rada patīkamu atmosfēru.

Leave your comment