6 aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties trauku mazgājamo mašīnu.

bosch trauku mazgājamā mašīnaMūsdienās trauku mazgājamā mašīna daudzās virtuvēs ir neaizstājams palīgs. Tas ir ērts, turklāt arī ekonomisks risinājums. Taču tiem, kuri vēlas iegādāties trauku mazgājamo mašīnu, var nākties apjukt – izvēle ir patiešām iespaidīga. Kādu ierīci izvēlēties? Kādiem aspektiem pievērst uzmanību? Turpinājumā daži ieteikumi.

Mazgāšanas programmas

Pirmais aspekts, kam pievērst uzmanību, ir mazgāšanas programmas. Lielai daļai trauku mazgājamo mašīnu pieejamas vairākas mazgāšanas programmas, taču pirms tam jāpadomā, vai tiešām tās visas arī tiks lietotas. Uzmanību jāpievērš arī pieejamām funkcijām, piemēram, iespējai atlikt mazgāšanas laiku – šī funkcija īpaši piemērota aizņemtiem cilvēkiem.

Ražotājs

Ne mazāk svarīgs kritērijs ir ražotāja izvēle. Visdrošāk, protams, ir iegādāties labi zināma ražotāja ierīci – piemēram, Bosch trauku mazgājamā mašīna izceļas ar lielisku kvalitāti, turklāt arī modeļu klāsts ir gana plašs.

Ietilpība

Iegādājoties trauku mazgājamo mašīnu, uzmanība jāpievērš arī tās ietilpībai. Parasti tā svārstās no 10 līdz 14 trauku komplektiem. Tāpat svarīgs ir trauku mazgājamās mašīnas platums, kā arī iespēja regulēt trauku groza novietojumu.

Ekonomiskums

Jāvērtē arī ierīces ekonomiskums . Turklāt ne tikai tas, cik elektroenerģijas ierīce patērē, bet arī, kāds ir patērētais ūdens daudzums. Vislabāk dot priekšroku A++ vai A+++ energoefektivitātes klasēm.

Trokšņa līmenis

Svarīgs aspekts ir arī trokšņa līmenis – īpaši mājokļos, kur virtuve ir apvienota ar viesistabu vai, kur mājas darbiem laiku var atvēlēt tikai vakaros. Ja ir vēlme pēc klusas ierīces, jāizvēlas tāda, kuras radītais troksnis nav lielāks par 48 dB.

Dizains

Noteikti jādomā arī par to, kā trauku mazgājamā mašīna iederēsies kopējā virtuves iekārtojumā. Iespējams iegādāties gan iebūvējamās ierīces, gan arī brīvi stāvošās. Iebūvējamām ierīcēm vairāk jādomā par parametriem – augstumu, platumu, ietilpību. Savukārt brīvi stāvošām trauku mazgājamām mašīnām svarīgs ir arī dizains – krāsa, vadības paneļa izkārtojums un citas nianses.

Kur iegādāties trauku mazgājamo mašīnu?

Ne mazāk svarīga ir ierīces iegādes vieta. Svarīgi, lai tā tiek pirkta uzticamā veikalā. Viena no iespējām, protams, ir sadzīves tehnikas veikali. Tomēr mūsdienās daudzi izvēlas  interneta veikalus, jo tie sniedz daudz priekšrocību – īsā laikā var aplūkot visu plašo piedāvājumu, salīdzināt vairākas iespējas,  atrast labāko cenu piedāvājumu, noformēt pasūtījumu. Lielākie interneta veikali nodrošina arī iespēju izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu.  Vērts paturēt prātā – iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas ļauj iegādāto preci 14 dienu laikā atdot atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst pircēja vēlmēm.

Neatkarīgi no tā, kur trauku mazgājamā mašīna tiek iegādāta, jāiepazīstas ar garantijas nosacījumiem.

Trauku mazgājamā mašīna – lielisks palīgs ikdienā. Meklē savējo labākajos veikalos!

Leave your comment