Aizdevums pret auto ķīlu.

kredits auto iegadei mogo.lvPēc dažādiem svētkiem un lielāku pirkumu veikšanai, maciņā redzamā  bilance nekad tik skaista kā mums gribētos, bet ikdienas izdevumi nav mazinājušies vai pat tie ir pieauguši. Vienmēr ir iespēja aizņemties no radiem vai draugiem, gan arī meklēt palīdzību banku un nebanku sektora iestādēs, bet uz šādiem variantiem, lielākoties, cilvēki raugās ne pārāk pozitīvā gaismā, jo nevēlas sabojāt attiecības ar tuvajiem cilvēkiem un iedzīvoties liekās parādsaistībās. Taču ir vēl kāds, nu jau populārs, aizņemšanās veids – aizdevums pret auto.

Kā tas notiek?

Tas notiek ļoti vienkārši – ja Jūsu īpašumā ir mašīna, kas nav  pārvērties par lūžņu kaudzi un tai var iziet tehnisko apskati, tad varat to izmantot kā ķīlu aizdevumam . Ko nozīmē aizdevums pret auto ķīlu?  To, ka konkrētais aizdevējs ļauj turpināt lietot auto ikdienā un izslēgt iespēju, ka paliekat bez ikdienas transportlīdzekļa, visu aizdevuma līguma darbošanās laiku. Aizdevēja mājas lapā www.mogo.lv var iepazīties ar visiem aizņemšanās noteikumiem, bet noteikti varam apgalvot to, ka noteikumi ir elastīgi un izdevīgi abām pusēm, līdz ar to nevienam nav jāviļas piesakot un saņemot aizdevumu, jo ieguvēji ir abas puses, jo aizdevējs ir piesaistījis jaunu klientu un klients, jo ir saņēmis naudu un veicis visus nepieciešamos darījumus, kādēļ nauda bija vajadzīga un turpina braukt ar savu auto ikdienā visu aizdevuma līguma laiku.

Noteikumi.

Pilnīgāku informāciju par aizdevuma saņemšanu, citām iespējām un kredīta atmaksu, ir iespējams saņemt aizdevēja mājas lapā Mogo.lv, bet pamatinformāciju, kas būtu jāzina, lai saņemtu aizdevumu, piedāvājam apskatīt nedaudz zemāk:

  • Kredīts pret auto ir pieejams uz laiku no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem;
  • Lielākā summa, kuru varat aizņemties (gadījumos, ja auto vērtība ir atbilstoša) ir 15 000 eiro. Mogo piedāvā kredītu līdz pat 90 % no automašīnas tirgus vērtības;
  • Maksājumu grafiks ir pieejams arī gadījumos, ja aizdevuma pieteikums vēl nav aizpildīts, bet tādā gadījumā tam ir vairāk informatīva nozīme;

Leave your comment