Aizdevums pret ienākumiem.

bigbank.lv lv nauda

Aizdevums ir tā liet, ko neapsver tādēļ, ka nebūtu ko darīt, bet tādēļ, ka acīm redzot, ir radusies tāda vajadzība – nepieciešams veikt kādu steidzamu maksājumu, rodas nepieciešamība pēc kādas steidzamas preces iegādes vai arī rodas kādi citi neparedzēti izdevumi. Ja nav iespējas palūgt palīdzību radiem vai draugiem, vai arī vienkārši nav vēlmes iejaukt savus līdzcilvēkus savās naudas problēmas, ir iespēja izmantot vairāku aizdevēju piedāvājumus. Aizdevumus mūsdienās mēdz izsniegt ne tikai bankās, bet arī ir pie vairāk kā 15 ātrajiem aizdevējiem. Daudzi nezinās, ka, aizdevumus izsniedz arī lombardos, turklāt, bez tik pierastās ķīlas. Vēl viens populārs aizdevējs Latvijā ir BigBank. BigBank piedāvā aizdevumu saņemšanas iespējas saviem klientiem un arī iespēju izmantot termiņnoguldījuma piedāvājumu.

BigBank aizdevums.

BigBank piedāvā divu veidu aizdevumus:

  • pret ienākumiem;
  • pret nekustamā īpašuma ķīlu.

BigBank aizdevumu pret ikmēneša ienākumiem, jeb vienkāršāk sakot pret darba algu, piedāvā sākot no 300 eiro uz laiku no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Ja ir iespēja aizdevumu atmaksāt pirms laika, tad tas ir viegli izdarās, jo netiek piemērota nekāda papildus maksa – ne līgumsods vai kādas citas soda sankcijas. Aizdevumu var saņemt tās personas, kuras ir Latvijas Republikas pilsoņi ar pasi vai eID karti. Viens no galvenajiem rādītājiem aizdevuma saņemšanai ir regulāri ienākumi, kas jāuzrāda aizdevējam bankas konta izdrukā, lai būtu nodrošinājums tam, ka aizdevums tiks atmaksāts un veiktas ikmēneša iemaksas visu periodu.

Kas ir BigBank.

BigBank ir mazliet atšķirīga kredītiestāde, jo atšķiras no tām, ar kurām saskaramies ikdienā. Tā dibināta 1992. gadā Igaunijā Tartu un savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Nīderlandē, Austrijā un Spānijā – tātad Eiropā. BigBank ir viens no lielākajiem specializētajiem aizdevējiem visā Baltijā, ieņemot pozīcijas uzreiz aiz parastajām bankām un līzinga kompānijām. Dažādās valstīs BigBank piedāvā atšķirīgus pakalpojumus – Somijā un Baltijas valstīs piedāvā gan termiņnoguldījums, gan aizdevumu iespējas. Spānijā un Zviedrijā klientiem tiek piedāvāts patēriņa kredīts, bet Vācijā un Austrijā tiek piedāvāta tikai iespēja noguldīt naudu.

Aizdevums pret ķīlu – Bigbank.lv

Leave your comment