Apotheka.lv īpašie piedāvājumu februārī klientu kartes īpašniekiem

apotheka_logoApotheka.lv interneta aptieka ik mēnesi iepriecina savus klientus ar īpašiem piedāvājumiem, kas palīdzēs stiprināt veselību un uzlabot pašsajūtu. Tomēr, ja šoreiz plāno iegādāties medikamentus aptiekas filiālē nevis internetā, ir labi zināt, kādus īpašos piedāvājumus Apotheka šomēnes ir sagādājusi tieši klientu kartes īpašniekiem. Tā kā februāris ir laiks, kad ļoti iespējams neviļus īpaši aizdomājamies par savu veselības stiprināšanu biežāk nekā, piemēram, gada siltākajos mēnešos, arī Apotheka ir izveidojusi īpaši pārdomātu piedāvājumu saviem klientiem.

Uztura bagātinātāji – palīgs imunitātes stiprināšanā un veselības uzlabošanā.

Lai atjaunotu organisma mikrofloru pēc antibiotiku lietošanas gadījumā, ja sanācis pārslimot gripu vai kādu saaukstēšanās slimību un lietot antibiotikas, klientu kartes īpašniekiem par īpašu cenu tiek piedāvātas pienskābo baktēriju kapsulas, kuras var lietot bērni jau sākot no trīs gadu vecuma.

Neaizmirstot par acu veselību, Apotheka par īpašu cenu klientiem piedāvā arī kapsulas, kuru sastāvā ir luteīns un ekstrakti, kas palīdz mazināt acu nogurumu un saglabāt normālas redzes funkcijas (ja vēlies pamēģināt cita veida kompleksu acu veselībai, ienāc apotheka.lv interneta aptiekā un iepazīsties arī ar citiem īpašajiem piedāvājumiem acu veselības stiprināšanai)

Bez šaubām, sākot lietot jebkuru uztura bagātinātāju, vēlams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu, kas palīdzēs atbildēt uz jautājumiem un noteikt vispiemērotāko uztura bagātinātāju lietošanas režīmu.

Tiem, kas mitrā un aukstā laika dēļ iedzīvojušies iesnās vai kakla sāpēs, ar klienta karti savukārt īpašas cenas deguna aerosolam un tabletēm kakla sāpju remdēšanai. Savukārt, ja konkrētie līdzekļi jau mēģināti, bet esi dzirdējis labas atsauksmes par kādu citu medikamentu, apotheka.lv interneta aptieka varētu piedāvāt arī to.

Kur iepazīties ar klientu kartes īpašniekiem domāto īpašo piedāvājumu klāstu? Pirmkārt, protams, vari doties uz jebkuru aptiekas filiāli un vaicāt tur farmaceitam par atlaidēm, kas pienākas tieši tev. Tomēr, ja vēlies ar to iepazīties rūpīgāk mājas un iet uz aptieku jau ar gatavu plānu par to, ko tieši vēlies iegādāties, noteikti izmanto apotheka.lv mājas lapas priekšrocības. Atverot vietni, tev būs pieejama arī ērtā interneta aptieka, bet, ja vēlies doties uz lapu, kur var iepazīties arī ar īpašajiem piedāvājumiem klientu kartes īpašniekiem, tad labajā pusē spied “Uz aptieku mājas lapu”.

Lai izdodas atrast sev vajadzīgo ātri, ērti un izdevīgi!

Apskati piedāvājumu – http://aptiekas.apotheka.lv/aktuali/

Leave your comment