Botulīna injekcijas svīšanas ierobežošanai

botulina injkekcijas veselibaiDaudzi no mums noteikti zina, kas ir botulīns un botulīna injekcijas, un  arī to, kādiem mērķiem tās tiek veiktas. Taču, daudzi no mums noteikti nezina to, ka tās ir veicamas arī medicīniskos nolūkos un iesākumā tika radītas kā ārstniecības līdzeklis tiem cilvēkiem, kas slimo ar šķielēšanu, bērnu cerebrālo trieku un dažādām citām muskuļu un nervu slimībām. Botulīna injekcijas neizmanto tikai un vienīgi skaistumkopšanas nolūkos, bet daudziem, iespējams, šķitīs pārsteidzoši, bet botulīna injekcijas izmanto arī, lai cīnītos ar pārmērīgu svīšanu.

Pastiprināta svīšana

Šāds ķermeņa stāvoklis var būt ļoti traucējošs ne tikai pašam slimniekam, bet arī apkārtējiem cilvēkiem. Pastiprināta svīšana noteikti rada diskomfortu un arī nepatīkamu aromātu, kas var būt traucējošs daudziem. Cilvēki, kuri saskaras ar šo problēmu ir cīnījušies dažādi un dezodoranti un antiperspiranti ir tikai daļa no līdzekļiem, bet tas nav risinājums Taču, ja cilvēks sirgst ar hiperhidrozi, ir nepieciešams kāds cits veids kā cīnīties ar šo saslimšanu. Vēlamies atgādināt, ka ar šo slimību var slimot arī tie, kuri ir pilnībā veseli un kuriem nav novērojami endokrīnie, neiroloģiskie un dažādi citi traucējumi. Lai uzzinātu dažādas iespējas kā vislabāk cīnīties ar šo slimību, nepieciešams vērsties pie dermatologa, kurš veiks visas nepieciešamās pārbaudes.

Kas ir hiperhidroze?

Pēc statistikas un dažādu pētījumu veidiem, ar šo slimību slimo aptuveni 4 % visas zemeslodes iedzīvotāju. Sviedri cilvēkiem un zīdītājiem kopumā, regulē ķermeņa temperatūru, bet pastiprināta sviedru izdalīšanās var būt traucējoša un radīt dažādas problēmas. Arī ādas saslimšanu rezultātā var rasties problēmas ar sviedru izdalīšanos, bet šādos gadījumos, vislabāk palīdzēs dermatologa konsultācija. Pēdējos 10 gados ir radītas dažādas ērtas metodes kā cīnīties ar šādām problēmām.

Iedarbīgākais ārstniecības līdzeklis

Vislabākā palīdzība šādu problēmu risināšanā, ir došanās pie ārsta, jo pastiprināta svīšana var būt rādītājs arī dažādām citām saslimšanām, kas saistītas ne tikai ar ādas saslimšanām, bet arī nopietnām iekšējo orgānu slimībām. Ja ārsts pacientam diagnosticē hiperhidrozi, tad, visticamāk, tiks ieteikta  viena efektīga ārstniecības metode, kas ir palīdzējusi daudziem un jau vairākus gadus pieejama arī Latvijā – franču botulīna injekcijas.

Sviedru dziedzeri

Sviedru dziedzeri ir izvietoti pa visu cilvēka ķermeni. Tie atrodas dziļi ādas iekšienē un izskatās pēc maziem kamoliņiem, un daudzi nezinās, ka to ir aptuveni 3 miljoni. Pieauguša cilvēka ķermenis dienā izdala aptuveni nepilnu litru sviedru, bet, atsevišķu faktoru rezultātā, izdalīto sviedru daudzums var būt pat četrus litrus stundā. Ir arī vairāki svīšanas veidi – termoregulatora svīšana, kas sāk sviedru izdalīšanu galvas ādā un novada līdz plaukstām un pēdām. Bet, emocionālā svīšana izraisa padušu pēdu un plaukstu svīšanu kā pašu pirmo.

Vairāk lasīt – http://botulinainjekcijas.lv/

Leave your comment