Brendu rokas pulksteņi

brendu rokas pulksteņi

Pasaules 500 bagātākie uzņēmumu vadītāji nēsā luksusa pulksteni, lai parādītu, ka dzīvo elites līmenī un radītu par sevi labāku pirmo iespaidu! Brīdī, kad uz rokas ir luksusa pulkstenis, var atvērties daudzas durvis gan biznesa, gan personīgajā dzīvē. “Kāpēc man jāvalkā luksusa pulkstenis?” Šādu jautājumu uzdod ļoti daudzi. Jāsaprot, ka luksusa pulksteņus atpazīs tikai zinātāji un cilvēki, kas paši valkā augstākās raudzes un kvalitātes laikrāžus, kam ir svarīga katra nianse un klusa greznība. Šis aksesuārs nav viegli atpazīstams, bet gaumīgi, pareizi un pārliecināti izvēlēts rokas pulkstenis, atspoguļo nēsātāja dzīves stilu, mērķtiecību un veiksmi. Luksusa rokas pulkstenis parāda statusu un labklājību un īpaši svarīgi tas ir biznesa vidē, kur pulkstenis var palīdzēt radīt par sevi pārliecinošu un perfektu tēlu.

Baltic Watches pulksteņu veikals Rīgā

Brendu rokas pulksteņi, kas ir absolūti droši un ar garantiju, atrodami greznajā pulksteņu veikalā Vecrīgā, Baltic Watches. Luksusa aksesuāri un rokas pulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu – tai ir pamatojums un izskaidrojums, piemēram, COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts, ir papildus garantija. Katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts ir piešķirts, ir izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur, pārbaudes ietvaros, laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos. Tas būs apliecinājums arī brīdī, ja radīsies vēlme pulksteni pārdot.

Ne mazāk svarīga ir meistarība. Vienā Šveices mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu. Pasaulē sarežģītākais pulkstenis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja trīs meistaru astoņu gadu garumā. Viens Šveices pulkstenis top 10 līdz par 24 mēnešus. Tas ir skrupulozākais roku darbs un katra pulksteņu meistara goda jautājums.

Rokas pulksteņu gatavošanā izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt, rotājumi ir autentiski dārgakmeņi, nevis kristāli, kas var nokrist vai sabojāties. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā. Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas, vai pat pieaug. Jo ir luksusa vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem.

Baltic Watches ir droša izvēle

Luksusa rokas pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Katra Baltic Watches piedāvātā prece oriģināla, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Pasūtījumus no Baltic Watches var veikt veikalā, vai arī apmeklējot mājaslapu.

Leave your comment