Brendu rokas pulksteņi

brendu rokas pulksteņi

Pasaules 500 bagātākie uzņēmumu vadītāji nēsā luksusa pulksteni – tas atspoguļo ne vien elites līmeņa  dzīvesstilu, bet arī palīdz radīt par sevi labāku iespaidu. Brīdī, kad uz rokas ir luksusa pulkstenis, var atvērties daudzas durvis gan biznesa, gan personīgajā dzīvē. “Kāpēc man jāvalkā luksusa pulkstenis?” – šādu jautājumu uzdod daudzi. Patiesībā vēl labāks jautājums būtu sekojošais – “kādai jābūt manai ikdienai, lai spētu šādu rokas pulksteni atļauties?”. Tas jau palīdz pašam pārvērtēt savus paradumus un pārdomāt, kā tiek izmantots laiks.

Brendu rokas pulksteņi – tā ir greznība, kuru var atļauties tie, kas laiku pratuši izmantot visattapīgāk. Kamēr citi gulējuši, viņi cēlušies līdz ar rītausmu, lai meditētu un vēlreiz pārskatītu mērķus, no jauna uzņemot vēlamo kursu. Viņi bijuši tie, kuri nav apstājušies pie grūtībām un šķēršļiem, bet tos pārvarējuši. Viņi bijuši neatlaidīgi jeb cilvēki ar redzējumu, kas pratuši likt lietā savu talantu un spējas un tās attīstīt. Citi šos cilvēkus nosauktu vienkārši par tiem, kam paveicies saņemt laimes krekliņu – ja ne gluži tajā piedzimt.

Kā tad īsti ir? Kāpēc pasaules veiksmīgākie cilvēki izvēlas luksusa pulksteņus? Kas atšķir, piemēram, mani un Holivudas zvaigznes vai pasaules čempionus dažādās sporta disciplīnās, vai augsta līmeņa uzņēmējus no pārējās strādnieku tautas? Bet varbūt kaut kas mūs vieno – ja arī es apsveru domu par luksusa pulksteni, varbūt mums pat ir vairāk kopīgā kā sākotnēji varēja likties?

Citkārt gan der atcerēties teicienu – “esmu pārāk nabadzīgs, lai atļautos pirkt lētas kurpes”. Varbūt kvalitatīva prece ilgtermiņā atmaksājas vairāk kā atkārtota un vairākkārtēja zemas kvalitātes preču iegāde. Tāpat ir ar rokas pulksteņiem – brenda rokas pulksteņi ar pareizu apkopi vēl var tikšķēt arī nākamajā gadsimtā. Tas nozīmē parūpēties ne vien par sevi, bet gādāt, lai arī nākamās paaudzes saņemtu skaistu piemiņas lietu un ikdienā noderīgu aksesuāru.

Jāsaprot, ka luksusa pulksteņus atpazīs tikai zinātāji un cilvēki, kas paši valkā augstākās raudzes un kvalitātes laikrāžus, kam ir svarīga katra nianse un klusa greznība. Šis aksesuārs nav viegli atpazīstams, bet gaumīgi, pareizi un pārliecināti izvēlēts rokas pulkstenis atspoguļo nēsātāja dzīves stilu, mērķtiecību un veiksmi. Luksusa rokas pulkstenis parāda statusu un labklājību, un īpaši svarīgi tas ir biznesa vidē, kur pulkstenis var palīdzēt radīt par sevi pārliecinoša un perfekta tēla iespaidu.

Baltic Watches pulksteņu veikals Rīgā

Brendu rokas pulksteņi, kas ir absolūti droši un ar garantiju, atrodami greznajā pulksteņu veikalā Vecrīgā – Baltic Watches. Luksusa aksesuāri un rokas pulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu – tai ir pamatojums un izskaidrojums, piemēram, COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts, kā arī ir papildus garantija. Katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts piešķirts, izgājis vairāk kā 2 nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur pārbaudes ietvaros laikrādis pakļauts vairākiem faktoriem dažādos stāvokļos. Tas būs apliecinājums arī brīdī, ja radīsies vēlme pulksteni pārdot.

Ne mazāk svarīga ir meistarība. Vienā Šveices mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu. Pasaulē sarežģītākais pulkstenis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja 3 meistari 8 gadu garumā. 1 Šveices pulkstenis top laikaposmā no 10 līdz pat 24 mēnešiem. Tas ir skrupulozākais roku darbs un katra pulksteņu meistara goda jautājums. To noteikti nevar salīdzināt ar kārtējo pulksteni – kopiju – kas tiek noņemts no fabrikas slīdošās lentas.

Rokas pulksteņu gatavošanā izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt rotājumi ir autentiski dārgakmeņi nevis kristāli, kas var nokrist vai sabojāties. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā. Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas (vai pat pieaug). Turklāt – jo luksusa pulkstenis vecāks, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem.

Baltic Watches – droša izvēle Ziemeļeiropā

Kopš iekļaušanās Eiropas Savienībā, sadarbība ar citām zemēm kļuvusi daudz iespējamāka. Arī pulksteņmeistari nesnauž un Latvijā izmanto iespējas, ko sniedz atvērtās robežas. Baltic Watches kļuvis par starpnieku starp latviešu klientiem un Šveices pulksteņu ražotājiem, piedāvājot Baltijas valstīs 1. pilna servisa Šveices pulksteņu centru. Arī šeit strādājošie pulksteņmeistari prasmes pilnveidojuši Šveicē, iegūstot atbilstošu sertifikātu. Lai uzlaikotu kādu no šiem vispāratzītajiem laikrāžiem, nav vairs jādodas uz Šveici – tie apskatei pieejami tepat, Vecrīgā.

Luksusa rokas pulkstenis ir aksesuārs, kas neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, pieskaņots pie apģērba, iemieso tā valkātāja veiksmi un pārticību. Katra Baltic Watches piedāvātā prece ir oriģināla – to apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Pasūtījumus no Baltic Watches var veikt veikalā vai arī apmeklējot mājaslapu.

Iegādāties brendu rokas pulksteni ir īsti sasniegumu svētki – tas liecina par spēju sasniegt finansiālus mērķus un labklājību. Tas liek domāt par to, cik svarīgi iemācīties nospraust virzienu, kurā dodamies.

Iesaku papildus izlasīt šo rakstu – tas ļaus padomāt par mērķu uzstādīšanu arī no cita, mazliet netipiskāka skatu punkta. Tomēr šeit rodu vēl vienu apliecinājumu tam, ka šāds rokas pulkstenis var kļūt arī par turpmākās veiksmes magnētu.

Leave your comment