Ceļošana ar Compensa apdrošināšanas polisi – lielākam sirdsmieram

compensa ceļojumu apdrosināšanaPirms dodamies ceļojumā, vienmēr ir labi padomāt arī par neparedzētām situācijām un savu drošību – tas nozīmē, ielikt ceļasomā ne tikai piemās palīdzības aptieciņu un citas nepieciešamās lietas, bet arīdzan ceļojumu apdrošināšanas polisi. Tā būs vērtīga dažādās neparedzētās situācijās ceļojuma laikā, kas lieti noderēs.

Compensa apdrošināšanas kompānija ir viena no tām Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem arī ceļojumu apdrošināšanas polises, piedāvājot plašu sedzamo risku klāstu – iespējas atrisināt dažādas nepatīkamas situācijas ceļojuma laikā vienkāršāk, ērtāk un arī maciņam izdevīgāk. Ceļojumu apdrošināšanas polise izmaksās daudz lētāk, nekā maksājumi, ko nāksies veikt, ja ceļojuma laikā gadās saslimt, gūt traumas vai iedzīvojoties citās nepatikšanās.

Compensa ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauta gan medicīnisko izdevumu apdrošināšana, sedzot neatliekamos medicīniskos izdevumus, kas radušies pēkšņas saslimšanas gadījumā, nelaimes gadījumu rezultātā, veselības problēmu saasināšanās rezultātā vai arī neatliekamu stomatoloģisku problēmu gadījumos. Tiek kompensēts arī medicīniskais transports un slimnieka repatriācija, ja nepieciešams. Apdrošināšanas polisē iekļautajā palīdzības apdrošināšanā tāpat iekļauta akūti nepieciešamo personīgo mantu nosūtīšana, ja tās nozaudētas vai bojātas ceļojuma laikā. Tiem, kam ir mājas mīluļi, noderēs polisē esošais punkts par mājdzīvnieka aprūpi ceļojuma laikā – par uzturēšanos dzīvnieku viesnīcā vai transportēšanu atpakaļ uz mājām, ja saimnieks ceļojuma laikā nonāk slimnīcā. Tiek nodrošināts arī maiņas autovadītājs, ja nepieciešams (situācijā, kad apdrošinātais traumas dēļ nespēj pats turpināt ceļu pie stūres).

Compensa ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauts arī vērtīgais punkts par izmaiņu apdrošināšanu, zinot, ka var gadīties nokavēt lidmašīnu, var rasties nepieciešamība atcelt ceļojumu (piemēram, slimības dēļ), tomēr visi maksājumi, viesnīcas, biļetes, jau iegādātas. Šādā situācijā tiks segti zaudējumi ceļojuma aizkavēšanās gadījumā (par biļešu pārreģistrāciju vai jaunas biļetes iegādi, ja pārvadātāja vainas vai CSNg dēļ nokavēts paredzētais lidojums), tiek atmaksāti zaudējumi ceļojuma pārtraukšanas gadījumā, kā arī lidojuma aizkavēšanās situācijā. Pievienots jaunums ir ceļojuma turpināšanas iespēja – sedzot izdevumu par jaunas biļetes iegādi līdz paredzētajam ceļojuma galamērķim vai nākamajam nepieciešamajam starpposmam, ja apdrošinātais vēlas un spēj turpināt ceļojumu pēc hospitalizācijas un medicīniskās palīdzības saņemšanas.

Nozaudēta bagāža bieži vien ir problēma, tāpēc Compensa ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauta arī bagāžas apdrošināšana, kas sedz tādus zaudējumus, kā tās nozaudēšanas vai sabojāšanas gadījumā (pārvadājuma laikā), pirmās nepieciešamības preču un apģērba iegādi, ja bagāža, pārvadājuma laikā aizkavējusies.

Ar Compensa iespējams izveidot savu, unikālo, apdrošināšanas polisi, papildus iekļaujot mājokļa apdrošināšanu uz ceļojuma laiku, maka apdrošināšanu, kas paredz zaudējumu segšanu, kas saistīta ar makā esošo dokumentu un maksājumu karšu zādzību ceļojuma laikā.

Leave your comment