Compensa apdrošināšana – pakalpojumi privātpersonām

compensaApdrošināšana ir gana stabila un sena nozare, kas diezgan veiksmīgi darbojas jau gana ilgu laiku. Uz jautājumu – kāpēc – atbildēt ir gluži vienkārši – tāpēc, ka apdrošināt īpašumu, vai savu veselību, ir izdevīgi. Liela daļa cilvēku izvēlas dažādas apdrošināšanas polises, lai parūpētos par sev piederošā īpašuma drošību un rūpētos par savu nākotni. Prātīgāk ir izvēlēties apdrošināties iepriekš, nekā vēlāk pārdzīvot par zaudēto kādas neveiksmīgas situācijas rezultātā. Arī tie, kas uzskata, ka apdrošināšanas polises ir pārāk dārgas vai nav praktiskas – statistika rāda, ka ik gadu apdrošinātāju izmaksātās atlīdzības ir gandrīz tikpat lielas, kā kopējā parakstīto atlīdzības polišu summa. Kaut vai no statistikas var secināt, ka negadījumi notiek, apdrošināšanas polises tiek izmantotas un tās ir praktisks savas nākotnes ieguldījums.

Dažādi apdrošinātāji piedāvā atšķirīgus pakalpojumus, tāpēc jāizvēlas sev atbilstošākais un izdevīgākais. Compensa piedāvā apdrošināšanas polises gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Šoreiz mazliet vairāk par privātpersonu apdrošināšanas pakalpojumiem no Compensa. Pirmkāts – Compensa KASKO un OCTA, kas ietilpts piedāvājumā Compensa Auto. OCTA polise nepieciešama ikvienam transportlīdzeklim, un Compensa OCTA tiek piedāvāta ar vienu no izdevīgākajām cenām. Dažādie interneta OCTA cenu kalkulatori Compensa OCTA norāda kā trešo lētāko. Protams, tas atkarīgs arī no konkrētā auto, kam OCTA tiek iegādāta. Compensa piedāvā arī iespēju auto apdrošināšanas polises privātpersonām iegādāties internetā – izmantojot apdrošinātāja mājaslapu. Lai arī OCTA polisei šis piedāvājums ir izdevīgākais, KASKO polisei tomēr labāk tikties ar apdrošinātāju klātienē. Compensa KASKO ir visu risku apdrošināšanas polise auto, kas bonusā pie parasto risku apdrošināšanas piedāvā diennakts palīdzību uz ceļa, auto nomu no pirmās nepieciešamās dienas, iespēju pieteikt atlīdzību bez ceļu policijas izsaukšanas, kā arī auto remontu paša izvēlētā autoservisā. Ar Compensa KASKO auto ir pasargāts gan pret dažādiem bojājumiem, gan zādzību gadījumā, saskaņā ar polisē minētajiem segumiem.

Otrs Compensa piedāvājums privātpersonām ir izstrādātais Compensa Mājas apdrošināšanas piedāvājums. Mājoklis ir vērtība, tomēr, ja auto apdrošinām biežāk, mājokli apdrošināt izvēlas nedaudz retāk. Tomēr nepārdomāti – pēc statistikas, negadījumi, kas saistīti ar mājokli ir tikpat augsti, kā negadījumi ar auto. Compensa Mājas piedāvā apdrošināšanas polisi mājoklim, kurā iekļauta nekustamā īpašuma apdrošināšana, īpašumā un ārpus tā esošās mantas apdrošināšana, kā arī civiltiesiskā apdrošināšana (trešai personai nodarītie zaudējumi). Papildus pamata riskiem Compensa mājas apdrošināšanas polise piedāvā apdrošināt arī elektroniskos riskus un iekļaut apdrošināšanas polisē diennakts tehnisko palīdzību. Tā parūpējoties, ka pret visām nelaim;em, kas var atgadīties ar mājokli, ir izveidots drošības tīkls.

compensa infographic

Leave your comment