Iespēja izvēlēties – arī dāvanā

dāvanu karte online atpūtaiIespēja izvēlēties ir lieliska dāvana. Te nu sēžam domājot – kādu dāvanu izvēlēties mammai, tētim, vīram, meitai, krustdēlam, brālim, māsai (un saraksts turpinās – attiecībā pēc vajadzīgas un svētkiem). Varam tikai minēt un zīlēt kafijas biezumos, ko konkrētais cilvēks vis-vis-vis vairāk vēlas saņemt dāvanā. Un tā arī nekad neuzminēt. Un tomēr – ir dāvanas, kuras spēj sagādāt prieku teju ikvienam, jāzina vien nedaudz – ko dāvanas saņēmējam patīk darīt, vai arī – ko viņš nekad iepriekš nav darījis?

Dāvanu karte ir daudz labāka dāvana, nekā steigā nopirkta nepiemērota dāvana, kas saņēmējam vispār nebūs interesanta un sasitoša. Tomēr brauciens ar kvadraciklu, veikbordu, lidojums ar paraplānu vai gaisa balonu, izjāde ar zirgu, SPA procedūra, fotosesija (un vēl daudz citu iespēju), būs lieliska dāvana, kas radīs patīkamas atmiņas un emocijas.

Pēdējo astoņu gadu laikā vispieprasītākās dāvanas, kuras cilvēki izvēlas visbiežāk, ir tieši dāvanu kartes no http://visasdavanas.lv/davanu-kartes, jo tās sniedz izvēles brīvību, iespējas, sniedz emocijas, piedzīvojumus un sajūtas tā, kā to nespēj teju neviena uzdāvinātā lieta. Pētījumi arī rāda, ka tieši sajūtas, emocijas un piedzīvojumus cilvēki atceras daudz labāk, nekā to, kādu lietu kurš ir uzdāvinājis svētkos.

Dāvanu karte tiek vērtēta gan kā praktiskākā, gan ērtākā dāvanas iespēja gan no to saņēmēju, gan dāvinātāju viedokļa. Turklāt, izvēloties dāvanu karti, mēs sevi atbrīvojam no nogurdinošās staigāšanas pa veikaliem, tērējot laiku un enerģiju, neziņā meklējot ideālo dāvanu, pat nezinot, ko īsti meklējam. Dāvanu kartes online ir iespēja, kā ērti, vienkārši un operatīvi izvēlēties dāvanu, arī tad, ja ciemos dodamies pēdējā brīdī – atliek vien iegādāties, apmaksāt un izdrukāt.

Ikviens priecāsies par tādu piedzīvojumu

Jā, iespējams tā šķitīs vien konvertā ielikta papīra lapa, tomēr dāvanas saņēmējs daudz vairāk priecāsies par to, kas tajā rakstīts – kāds piedzīvojums tiek dāvināts. Dāvanu karte online ir lieliska gan pēdējā brīža dāvana (aizmāršīgajiem), gan tiem, kas dāvanas mēdz iegādāties laicīgi – galvenais taču ir tas, lai cilvēkam, kas šo dāvanu karti saņems, patiktu uzdāvinātā aktivitātes vai atpūtas iespēja.

Turklāt, dāvanu kartes var izvēlēties uz jebkuriem svētkiem – tās var izvēlēties gan tematiskas, gan arī pilnīgi nesaistītas ar svētku tematiku. Varam dāvināt dāvanu karti uz dažādiem svētkiem – uz kāzām – ceļojums, atpūta vai neparasts piedzīvojums divatā (uzsākt jauno ģimeni ar adrenalīna pilnu piedzīvojumu – lidojumu ar kādu lidaparātu vai ūdens sporta priekus).

Uz dzimšanas dienu, Ziemassvētkiem, vārda dienām, kāzu jubilejām un citiem svētkiem – dāvanu kartes piemeklējam cilvēku interesēm un hobijiem, ne svētku tematikai, tāpēc dāvanu karte ar nedēļas nogales atpūtu SPA būs piemērota ik vienos svētkos, ja dāvanas saņēmējam šāda iespēja būs tīkama.

Leave your comment