Dāvanu kartes internetā

droša dāvanu karte internetāPēdējā laikā arvien vairāk un vairāk informācijas parādās par dāvanu kartēm internetā – kā pareizi iegādāties dāvanu karti internetā, kāpēc tā ir vislabākā dāvana, ko izvēlēties, un tā tālāk. Bieži vien, ja tiekam pārpludināti ar daudz vienveidīgas informācijas, sākam skatīties uz to skeptiski – vai tiešām tik laba, fantastiska un ideāla ir šāda dāvana – dāvanu karte no interneta? Aplūkosim par un pret!

Protams, dāvanu karti internetā ir viegli iegādāties – ātri, ērti un vienkārši – tas, protams, ir patiesi. Izvēlējāmies kādu no servisiem – interneta vietnēm, kas piedāvā iegādāties dāvanu kartes dažādiem mērķiem un iespējām, izvēlamies pašu dāvanu karti ar to aktivitāti, ko vēlamies dāvināt, nopērkam un viss – dāvana mums ir rokā, varam doties ciemos. Viss ļoti ērti un vienkārši no šī skatupunkta vērtējot.

Tomēr tas taču tikai izdrukāts papīra gabaliņš! Dāvanu karte, kas iegādāta internetā, taustāmā formātā, kad to pasniedzam dāvanas saņēmējam, ir tikai izdrukāts papīra gabaliņš, ko, labākam dāvanas efektam mēdzam ievietot glītā aploksnītē. Šis var dažiem likties par maz – nu kā es tā, dāvināšu tikai pliku aploksni un papīra lapu? Bet ar interneta dāvanu kartēm ir tā, ka neatkarīgi no izdrukātā papīra – galvenais ir tā saturs! Principā, tāpat kā ar jebkuru citu dāvanu.

Ja saņēmējam dāvana nepatiks – neatkarīgi no tā vai tā ir lieta, vai dāvanu karte papīra lapas formātā – entuziasms iztrūks. Tikpat maz sajūsmas būs atverot milzīgu dāvanas kasti, kur iekšā ir dāvana, kas nebūt nav saistoša, kā tad, ja atvērsim aploksnīti ar dāvanu karti aktivitātei, kas galīgi neinteresē. Bet, ja būsim izvēlējušies aktivitāti, kas dāvanas saņēmēju patiešām saista un aizrauj – arī atverot aploksnīti un izlasot to, kas rakstīts vienkāršajā papīra lapā, sajūsma par dāvanu būs patiesa un īsta.

Vai iepirkšanās internetā ir droša? Šis jautājums nomoka daudzu prātus, ne tikai iegādājoties dāvanu karti, bet jebkuru preci internetā. Iegādājoties dāvanu karti ir vēl interesantāk – saņemam taču tikai apstiprinājumu savā e-pastā – lapiņu ar svītru kodu, ko izdrukāt. Un ja nu uzdāvinām, bet dāvanas saņēmējs, dodoties to izmantot, atklāj, ka nekāda piedāvājuma nemaz nav, nekādas informācijas un piedāvājums nemaz neeksistē? Praktiski par šādām situācijām nekad nekas nav dzirdēts.

Pirmkārt, vajadzētu izvēlēties uzticamu dāvanu servisu, piemēram, visasdavanas.lv  – interneta vietni, kas īpaši nodarbojas ar to, lai piedāvātu saviem klientiem dažādas dāvanu karšu iespējas, piedāvājumus un aizraujošus piedzīvojumus. Protams, jebkurš pakalpojuma sniedzējs ir ieinteresēts, lai ar viņa piedāvāto pakalpojumu nebūtu problēmu. Katrai dāvanu kartei ir savs unikālais svītru kods, neviens nevarēs mūsu iegādāto dāvanu izmantot nevietā, pirms cilvēkam, kam esam dāvanu uzdāvinājuši. Kopumā – pilnīgi droša dāvana!

Un galu galā – dāvanu karte, kas iegādāta internetā, savā dziļākajā būtībā nekādā veidā neatšķiras no parastas veikalā nopirktas dāvanas – lietas. Tās uzdevums ir sniegt prieku tās saņēmējam, iepriecināt, uzdāvināt kaut ko tādu, kas būs izmantojams (kā var tikt izmantots gan virtuves piederumu komplekts, gan brauciens ar ūdens motociklu – tikai ieguvumi dažādi). Dāvanu karte vien sniedz atmiņas, sajūtas, patīkamas emocijas, iespējas un vēl, kamēr uzdāvinātai lietai šādas spējas ir daudz retāk.

Leave your comment