Drošības pasākumi, kas jāievēro lēkājot pa batutu

batuti bērniemBērni ir kā uzburti batutiem un piepūšamajām atrakcijām, kur var izlēkāties un sajust brīvības sajūtu. Tomēr lēkājot ir svarīgi arī ievērot drošības pasākumus, lai izvairītos no traumām, par kurām brīdina traumatologi.

Ja bērni, kas lēkā būs vairāki un skolas vecuma, tad variet pie batuta ārpusē piestiprināt izkārtni ar drošības noteikumiem, lai pašiem būtu mierīgāks prāts.

  1. Uzstādot batutu svarīgi pārliecināties, vai tas ir uzstādīts pareizi, ievērojot lietošanas instrukcijā minēto uzstādīšanas soļu secību.
  2. Batutu vislabāk turēt ēnainā vietā, lai uz tā netiktu tiešie saules stari, kas kaitē batuta audumam un mazina tā izturību. Virs batuta jābūt 7m brīvai zonai, lai nerastos traumas, ja, piemēram, būsiet novietojuši batutu zem koka, tādejādi variet savainot galvu.
  3. Ja batutos laidīsiet mazus bērnus, tad ieteicams iegādāties trepes, kas paredzētas iekāpšanai un izkāpšanai no batuta.
  4. Lai būtu droša lēkāšana, nepieciešams drošības tīkls ap batutu, kas pasargās no izkrišanas un lēkājot, tam vienmēr jābūt aiztaisītam.
  5. Vienlaikus batutā drīkst lēkāt tikai viens cilvēks, lai nerastos traumas savā starpā sasitoties.
  6. Esot batutā, jācenšas lēkāt pa batuta vidu, lai nesatraumētos no stabiem, kas notur batuta aizsargtīklu.
  7. Ja neesi profesionāls lēkātājs, tad nevajadzētu taisīt trikus vai kūleņus gaisā. Tas var radīt nopietnas traumas, kuras var iespaidot visu turpmāko dzīvi.
  8. Svarīgi, lai vienmēr sakārtota un vietā būtu atsperu aizsargjosla, kas pasargās Tevi no nobrāzumiem, kas varētu rasties saskaroties pret atsperēm.
  9. Pareiza batuta uzglabāšana garantēs ilgāku mūžu Tavam batutam, tāpēc nesezonā batutu vēlams uzglabāt iekštelpās, lai mitrums un sniegs to nesabojā, citādāk mazinās tā izturība.

Ja Tev vēl nav iegādāts batuts un pašlaik esi meklējumos, batuti cenas ziņā izdevīgi būs mājas lapā 220.lv. Iepirkties internetā ir ērti un izdevīgi, neizejot no mājām Tu vari noskaidrot visu interesējošo par savu produktu un atrast vēlamo modeli. Tas ir arī droši, jo precēm tiek pielāgota arī garantija. Tāpat var uzmeklēt piedāvājumus sludinājumu portālos, kur dažkārt lietotu, bet arvien kvalitatīvu batutu var iegādāties vēl lētāk.

Leave your comment