Ērti sniega tīrīšanas pakalpojumi.

Bobcat Tractor mini

Daudzi cilvēki ziemas mēnešus gaida ar lielām bažām un raizēm, jo vienmēr vislielākās galvassāpes rada tieši sniega daudzums, kas sakrājies un, kas traucē ikdienā pārvietoties no punkta A uz punktu B. Latvijā ziemas mēdz būt dažādas – uzsnieg sniegs un tas nekūst 2 mēnešus, bet ir gadi, kad sniegs snieg regulāri un mijas ar atkusni un slapjdraņķi, kas var sagādāt vēl lielākas problēmas kā vienkārši nekūstošs sniegs. Šī iemesla dēļ, ir nepieciešams savlaicīgi un kvalitatīvi sniegu notīrīt un vajadzības gadījumā arī izvest, lai tas netraucētu ne satiksmei, ne gājējiem.

Kas šādus pakalpojumus piedāvā?

Sākoties ziemas sezonai un laikam, kad uzsnieg pirmais sniegs, ir atrodami daudz un dažādi pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā no sniega atbrīvot jumtus, ielas, sētas, laukus, lielu platību un tamlīdzīgus pakalpojumus. Privātmāju īpašniekiem un tiem, kuriem ir nepieciešams tīrīt salīdzinoši nelielu platību, talkā vienmēr nāk lāpsta vai sniega pūtējs, bet ir vietas, kur ar šādām ierīcēm būs par maz, tādēļ ir iespēja nomāt pakalpojumu, kur cilvēki ar speciāli aprīkotu tehniku, sniegu notīra Jūsu vietā un nepieciešamības gadījumā arī aizved, lai kūstot, tas nesagādātu vēl lielākas problēmas. Uzņēmums Sia Mintraktex ir viens no tiem pakalpojumu sniedzējiem kas ziemas periodā piedāvā ātri un ērti atbrīvoties no sniega Jūsu īpašumā par pieņemamām cenām.

Par uzņēmumu.

Sia Mintraktex Latvijā savus pakalpojumus piedāvā jau krietnu laiciņu un sniega tīrīšanas pakalpojumi ir tikai neliela daļa no tiem. Ikdienā uzņēmums piedāvā visa veida rakšanas darbus, kā arī teritorijas labiekārtošanu un bruģēšanu. Var teikt, ka šis uzņēmums ir lielisks risinājums gadījumos, kad nepieciešams iekārtot savu apkārtni, jo nebūs vajadzības meklēt daudz un dažādus pakalpojumu sniedzējus, jo visu – sākot ar kanalizācijas bedres izrakšanu un košumkrūmu stādīšanu, piedāvā izdarīt viens uzņēmums. Darbi tiek veikti visā Latvijā un ceļš līdz klientam tiek ierēķināts jau pakalpojuma cenā, kas ir svarīgi daudziem, jo lielus uzcenojumus tāmē redzēt nevēlas neviens!

Leave your comment