Esi kaislīgs auto braucējs un bieži dodies izbraucienos? Tad noteikti apdrošini to!

manapolise-lv-leta-poliseCik gan patīkami ir ikdienā doties kaut kur pašam ar savu mašīnu, tas sniedz tik lielisku sajūtu, turklāt esi neatkarīgs no citiem un vienmēr vari doties, kur vēlies.

Pati pirmā lieta, par kuru nāktos padomāt ikvienam, kurš plāno vai jau ir nopircis auto, ir OCTA polises iegāde, jo nav iespējas to nenoformēt, citādi tā būtu likuma pārkāpšana ar visām tā izrietošajām sekām, kas varētu novest pie liekas naudas izdošanas, nomaksājot sodu vai tiekot galā ar citām nepatikšanām. Lētas OCTAS noteikti Tev patiks, jo tā ir lielākā privilēģija, ko klienti var izmantot, proti, saņemt pašus lētākos un sev piemērotākos darījumus, neko nezaudējot un ievērojot noteikumus. OCTAS noformēšanai nav jāatvēl veselu dienu vai pat stundas, pietiks ar pāris minūšu darbu internetā vai arī personīgi aizejot pie kāda apdrošinātāja, tas gan atkarīgs no katra iespējām un vēlmēm.

Bet, ja nu tomēr vēlies kaut ko izvēlēties un pieņemt patstāvīgi, Tevi atbalstīs tāda lieta kā KASKO apdrošināšana. Tā sniegs papildus bonusus un privilēģijas, jo sniedz arī praktisku atbalstu, piemēram, naktsmāju sagādāšanu, auto evakuēšanu un citas tamlīdzīgas lietas, kas nav saistītas ar naudas izsniegšanu. Ja runājam par naudu, ko vajadzēs izdot, lai varētu saņemt šos pakalpojumus, nākas atcerēties KASKO kalkulatoru, kas atrodams mājaslapās internetā, tas cieši saistīts ar KASKO cenas noskaidrošanu, kas noteikti ir svarīgi. Ievadi datus, veic pāris klikšķus un jau pavisam drīz redzēsi konkrēto summu!

Uzņemies atbildību un saproti, ka ir lietas, kuras ignorēt vienkārši nedrīkst! Runa nav tikai par OCTA apdrošināšanu, bet arī savas drošības nodrošināšanu arī tad, ja šķiet, ka nekas nevar notikt.

 

Leave your comment