Hublot atpazīstamība pasaulē

Hublot

Hublot ir visā pasaulē pazīstams un iecienīts ekskluzīvo pulksteņu zīmols, par kura oficiālo dibināšanas gadu uzskata 1980.gadu. Tā dibinātājs ir itālis Carlo Crocco un salīdzinoši īsā periodā uzņēmums ir spējis iekarot plašu publiku visā pasaulē. Lai vēl vairāk veicinātu Hublot popularitāti, zīmols iesaistījies vairākās sponsorēšanas kampaņās. 2008. gadā HUBLOT parakstīja sponsorēšanas līgumu ar slaveno futbola klubu „Manchester United”, parakstot līgumu par 4 miljoniem GBP mārciņu gadā. Vēlāk HUBLOT sāka atbalstīt arī citus labi atpazīstamus futbola klubus: FC Bayern Munich, Juventus, Paris Saint – Germain, Ajax Amsterdam. 2008. gada UEFA čempionātā atpazīstamais zīmols nodrošināja turnīra tiesnešus ar speciālam, īpaši lielām HUBLOT zīmola pulksteņu versijām.

2010. gadā HUBLOT kļuva par oficiālo 2010 FIFA World Cup, bet 2014. gadā par oficiālo 2014 FIFA World Cup pulksteņu zīmolu, bet 2011. gadā sponsorēja FIS Nordic World Ski Championships 2011, kas notika Oslo, Norvēģijā. Pulksteņu kompānija sponsorē arī vairākus slavenus basketbola klubus – Los Angeles Lakers un Miami Heat. HUBLOT var dēvēt par visaktīvāko pulksteņu kompāniju sponsorēšanas ziņā, oficiālos pasākumos prestiža ir arī HUBLOT īpašo vēstnieku klātbūtne. Par vēstniekiem kļuvušas tādas pazīstamas sejas kā leģendārais ( nu jau bijušais) futbolist Diego Maradona un sprinteris Useins Bolts. Šis viennozīmīgi ir viens no sportiskākajiem pulksteņu zīmoliem.

2012. gadā slavenais Šveices zīmols laida apgrozībā pasaulē dārgāko rokas pulksteni, kura vērtība sasniedz pat 5 miljonus ASV dolāru. Dārgais pulkstenis ticis izgatavots no baltā zelta, inkrustēts ar briljantiem, kuru kopskaits ir 1822. Seši no izmantotajiem briljantiem ir vairāk nekā trīs karātu vērti. Šim faktam HUBLOT vadītājs Žans-Klods Bivērs lūdz pircēju uzmanību pievērst īpaši lielu uzmanību. Šāda pulksteņa izgatavošana Šveices pulksteņu meistariem aizņēmusi 14 mēnešu, bet pirmo reizi pulkstenis ticis prezentēts ekskluzīvai elitei Bāzeles pulksteņu gada tirgū. HUBLOT pēdējos gados ir strādājis ar lieliem panākumiem, jo īpaši veiksmīgi realizējot ekskluzīvos pulksteņus Āzijas reģiona tirgos.

Leave your comment