Hublot rokas pulksteņi – izcila dāvana vīrietim labākos gados

hulbot pulksteņu kolekcija

Dāvanu pasniegšana ir viena no mīlestības valodām – tā mūs pārliecina pāru terapeits Gerijs Čepmens, kas piedāvā risinājumus, lai mīlētāji atgūtu savstarpēju sapratni un piepildījumu attiecībās. Lai arī par dāvanu var kļūt visvienkāršākais dabas elements – romantiskas pastaigas laikā no zemes pacelts kastanis, kas ieslidināts otra vējjakas kabatā, vai arī rudens iekrāsota lapa, kas saglabāta no pirmās tikšanās dienas, – lielākās jubilejās, kad jau sasniegts augstāks materiālās labklājības līmenis, var izvēlēties ko pamatīgāku.

Kastanis varbūt kādu dienu satrūdēs, bet rudens lapa – sabirzīs. Tiesa, tam, kuram būtiski sajust otra mīlestību caur dāvanām, arī šādi nelieli apliecinājumi ikdienā nozīmēs daudz un prieks un saviļņojums par šādas dāvanas saņemšanu nekur nezudīs. Tomēr Hublot rokas pulkstenis ir dāvana,  kuru izvēlēties, kad attiecības jau iestūrējušas nopietnākos ūdeņos – kad, iespējams, ar sauju smilgu un skūpstu apaļā pusmūža jubilejā liksies par skopu. Tas lai paliek jaunajiem pāriem, studiju laikiem, kad vējš svilpoja kabatās un varēja dzīvot no glāstiem un skatieniem.

Protams, arī vēlāk šie vienkāršie žesti ir ne mazāk svarīgi. Tomēr attiecībām ejot dziļumā, pēc vairāku gadu kopdzīves, visticamāk, lielākos svētkos gribas uzdāvināt ko nozīmīgāku un arī dārgāku. Hublot nav dāvana, kuru pasniegt vīrietim pēc pirmajiem 3 pazīšanās mēnešiem. Tā ir dāvana, kuru pasniegt savas dzīves vīrietim, kas to patiesi izpelnījies. Cerams, ka savstarpējā mīlestība turpinās augt un saglabāsies kā stabila vērtība gluži tāpat kā Hublot – pulkstenis, kas tikšķēs arī nākamajā gadsimtā uz mazmazbērna locītavas.

Turklāt šādai dāvanai sievietes iedvesmojusi pasaulē iemīļotā dziedātāja Beyonce, kura Jay-Z 43. dzimšanas dienā pasniedza 5 miljonus vērtu Hublot rokas pulksteni, kas pilnībā noklāts ar dimantiem. Lai arī mīlestību nevar novērtēt naudas zīmēs, dāvana var atspoguļot otra nozīmīgumu. Tāpat kā sieviete uzplauks, tiekot aplaimota ar mirdzošu kristālu auskariem (vismaz sieviete, kurai patīk rotaslietas), tāpat arī vīrietis atzinīgi pratīs pateikties par sievietes pārdomāto dāvanu – Hublot rokas pulksteni.

Par to, kāpēc šie pulksteņi laikrāžu mīlētāju aprindās ir tik iecienīti, pastāstīšu turpinājumā. Lai pasniegtais rokaspulkstenis patiesi aizkustinātu vīrieša sirdi, svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas stila nianses viņš novērtē, varbūt viņš nepārprotami kādu reizi izteicis atzinīgu komentāru par noteiktu pulksteņu zīmolu – vīriešiem pie tiem patīk pakavēties un pārskatīt katalogus gluži tāpat kā sievietēm apģērbu veikalu mājaslapas.

Tāpat arī atgādināšu par pārējām 4 mīlestības valodām, par kurām stāsta Čepmens. Jo tādas dāvanas kā Hublot noteikti pavada stipri mīlestības stāsti – tie ir stāsti par pacietību, ticību, cerību un redzējumu. Jo tāpat kā Hublot dibinātājs Karlo Kroko noticēja idejai par ekskluzīvu rokas pulksteni ar gumijas siksniņu – kas likās tam laikam pārdroši – cītīgi strādāja un daudz ieguldīja, lai šī ideja ieraudzītu dienasgaismu, tāpat arī skaistas pāru attiecības netiek būvētas kā smilšu pilis.

Arī Latvijas dāmas savus kungus var pārsteigt – Hublot pulksteņi pieejami apskatei tepat Vecrīgā, Jāņa ielā 3. Šveicē atzītie laikrāži atceļojuši pāri Eiropai – Baltic Watches ir pirmais pilna servisa Šveices pulksteņu centrs Baltijā. Tas nozīmē, ka meklēt šo īpašo rokas pulksteni nav vairs jādodas uz teiksmaino un kalnaino Šveici vai jālūko pasūtīt pie kaimiņvalstu speciālistiem, jo arī mūsmājās pieejams gan tiešsaistes katalogs, gan iespējams izmantot izdevību un pārliecināties par šo pulksteņu pievilcību arī klātienē.

Hublot pirmssākumi

Starp pulksteņu pazinējiem nav šaubu, ka Hublot rokas pulksteņi ir mainījuši visu luksus klases pulksteņu segmentu. Par vienu no galvenajiem iemesliem var minēt dārgmetāla, zelta un līdz šim neizmantotā materiāla – gumijas – apvienošanu vienotā dizainā. Tas kļuva par būtisku pavērsiena punktu visā luksus klases pulksteņu vēsturē. Tieši tas bija tas, kam bija noticējis brenda dibinātājs Karlo Kroko, kad 1980. gadā kompānija uzsāka savu darbību.

Lai radītu gumijas siksniņu, kura būtu pietiekami elastīga un reizē ērta, lai tā komfortabli piekļautos nēsātāja locītavai, tika pavadīti 3 gadi, veicot pētījumus un meklējot piemērotāko elementu sakausējumu, lai šī iecere varētu pārtapt īstenībā. Vajadzēja radīt tādu gumijas lenci, kas neieplaisātu un viegli nesaskrāpētos – tas prasīja daudz izaicinājumu. Lai mērķi realizētu, tika ieguldīts 1 miljons dolāru. Kad 1. kolekcija tika izstādīta, izrādījās gan, ka debija izvērtusies klusa – nebija pat ne viena vienīga pircēja pasūtījuma.

Brenda popularitāti palīdzēja iegūt uzmanība no karaliskajām aprindām. Pirmais Hublot karaliskās ģimenes klients bija Grieķijas karalis, vēlāk sekoja pasūtījums no Spānijas un Zviedrijas karaļa, kā arī Monako prinča. Kad Žans Klods iepazīstināja ar kolekciju BIG BANG, pasūtījumi pieauga par 300%, un jau 1. kompānijas darbības gadā tika gūta 2 miljonu peļņa.

Kas Hublot rokas pulkstenī ir tik īpašs?

Hublot pieder Šveices rokas pulksteņu kolekcijai, kas izceļas ar īpašu kvalitāti un dizaina inovācijām, – Šveices pulksteņi pazīstami kā pasaules precīzākie laikrāži. Hublot ieguvis visaugstāko novērtējumu, jo saņēmis Šveices pulksteņu asociācijas atzinību un iekļauts pasaules Premium klases rokaspulksteņu vidū. Iegūt apzīmējumu “Šveices rokas pulkstenis” ir augstākais apbalvojums, ko saņemt pulksteņu ražotājiem – tā ir visaugstākās uzticamības un prestiža zīme.

Šāds pulkstenis ir smalks roku darbs. Tas nav masu produkcijas ražojums, bet gan meistara rokās lolots vairāku mēnešu garumā – dažu laikrāžu izgatavošana aizņem pat vairāk kā gadu. Katrs pulkstenis ir unikāls tieši šī iemesla dēļ. Nevar nepiekrist, ka simtiem kopā saliktu detaļu meistara darbnīcā, lai radītu funkcionējošu ierīci, ir daudz dvēseliskāk kā saņemt caur slīdošo lentu kārtējo fabrikas ražojumu, kuru nav skāris rūpīgs darbs. Papildus tam pie dizaina strādā atsevišķa mākslinieku nodaļa, lai katrs rokas pulkstenis iegūtu savu raksturu.

Par Žana Kloda Bivera svarīgāko ieguldījumu zīmola attīstībā kļuva jaunā koncepcijas līnija, kas vēlāk tika nosaukta par “Sakausēšanas mākslu”. Tieši šis faktors arī ir tik lielā mēra spējis piesaistīt publikas uzmanību šim zīmolam. Gumijas siksniņa ekskluzīvo laikrāžu pasaulē bija neiedomājama, tās apvienojums ar dārgmetāliem – šķietami nesavienojams. Tomēr zīmols ekskluzīvo laikrāžu pasauli nesa tālāk pa attīstības ceļu, ļaujot apgūt jaunus un modernus piegājienus pulksteņu izgatavošanas mākslā.

Īpaši varētu izcelt zīmola vadošo kolekciju, kas arvien ir viena no populārākajām tirgū. Tās  nosaukums ir “Big Bang”. Tās radīšanā par pamatu tika izmantots Hublot pulkstenis, kas tika radīts jau 1980. gadā. Nav brīnums, ka tas pretendēja balvai “Best Design” sacensībās Grand Prix d’Horlogerie de Genève. Tā ir viena no prestižākajām luksus klases pulksteņu balvām. Neilgi pēc tam “Big Bang” kolekcijai pievienojās arī “King Power” un  “Classic Fusion” pulksteņu kolekcijas.

Savu lielo attīstības sprādzienu – kolekciju “All Black” zīmols sāka veidot 2006. gadā

Šajā laikā tika ieviesta novatoriska, pilnīgi melnu pulksteņu koncepcija. Tāpat milzīgu sensāciju izpelnījās un savu prestižo statusu arvien saglabā tā sauktais “Miljons dolāru” rokas pulkstenis. Ar ko tas bija tik īpašs? Tas bija klāts ar melniem un baltiem dimantiem, kas galu galā (atbilstoši nosaukumam) radīja tā milzīgo vērtību. Pulksteņa cena sasniedza 1 miljonu dolāru.

Baltic Watches pulksteņu katalogā vidēji Hublot iespējams iegādāties par 7-8 tūkstošiem. Tiesa, pulksteņveikals Rīgā piedāvā atlaides, tāpēc tām vērts sekot līdzi – tādā veidā iecerēto pulksteni var iegādāties par izdevīgāku cenu. Šie pulksteņi ir vīrišķīgi spēcīgi, ar izteiktu ciparnīcu – tiem piemīt izteikti maskulīns dizains. Tie piemēroti gan ikdienai, gan svinīgu svētku reizēm. Pateicoties gumijas aprocei, ar to var ērti strādāt arī ar rokām, un starp pieejamajiem rokas pulksteņiem sportisku aktivitāšu cienītājiem tieši šis ir visveiksmīgākā izvēle.

5 mīlestības valodas

Atgriežoties pie sākumā aizsāktās tēmas par mīlestības valodām un dāvanu pasniegšanu kā vienu no tām, Gerijs Čepmens uzsver, ka ne jau pēc dāvanas cenu zīmes saņēmējs pārliecinās par otra jūtām. Cilvēkam, kas mīlestību uztver caur dāvanu pasniegšanu un saņemšanu, svarīgs ir pats šī procesa emocionālais un sentimentālais aspekts – materiāls objekts ir kā redzama mīlestības zīme. Kabatā sataustot rudens pastaigas kastani vai noraugoties ap locītavu apvītajā Hublot, vīrietis atceras par šo spēcinošo mīlestību, kas vieno ar savas dzīves īpašo sievieti.

Ik reizi, aplūkojot dāvanu, tas ir kā atgādinājums – “Es esmu mīlēts”. Dāvanā ietverta ziņa, kas otram liek apjaust, ka dāvinātājs bija domājis par saņēmēju. Kādam, kuram dāvanu pasniegšana ir kā vadošā mīlestības valoda – veids, kādā justies mīlētam, – dāvanas iztrūkums svarīgu svētku reizēs (kā dzimšanas diena vai kāzu gadadiena) var būt īpaši sāpīgs. Tāpēc, tuvojoties zīmīgajiem datumiem, labi jau laikus pārdomāt dāvanas izvēli, lai paustu mīļotajam savas jūtas.

Ja ikdienā par labu mīlestības atgādinājumu dāvanas veidā var kalpot arī pa ceļam no picērijas paķerta mīļotā vīrieša iecienītākā pica vai mājup pārnesta avīze, kuru tā vien viņam gribējies izlasīt, bet nav sanācis iegādāties, tad dzimšanas dienā tas noteikti varētu būt kas lielāks, neikdienišķāks, ekskluzīvāks. Viena no šādām dāvanām varētu būt Hublot rokas pulkstenis.

Tāpat arī nevajadzētu aizmirst, ka mīlestību iespējams paust arī vēl caur 4 citām mīlestības valodām: fizisku pieskārienu, kvalitatīvi kopā pavadītu laiku, izpalīdzēšanu un mīlestības vārdiem. Pēc Čepmena domām, katram izteiktāka ir 1 vadošā mīlestības valoda.

Kāds mīlestību vislabāk sajūt un tajā dalās pasniedzot dāvanas, kādam citam būtiski saņemt komplimentus un uzslavas, citam svarīgāks par pārējo ir pieskāriens, apskāvieni, skūpsti un fiziska tuvība, cits, savukārt, mīlēts jūtas, caur nelieliem ikdienas laipnības darbiem – nomazgātiem traukiem, izslaucītām istabām, izgludinātiem krekliem, pasniegtām vakariņām pēc nogurdinošas darba dienas.

Tāpat kā cilvēkam, kuram vadošā ir fizisku pieskārienu valoda, apskāvienu trūkums var izraisīt mīlestības trūkuma sajūtu, tāpat arī tam, kurš mīlestību vislabāk uztver caur dāvanām, otra kūtrums rūpīgi pārdomāt dāvanas izvēli un parūpēties par patīkamu svētku radīšanu, var modināt dziļu vilšanās sajūtu. Tāpēc, dāmas, ja meklējat savas dzīves svarīgajam vīrietim piemērotāko dāvanu, iesaku laikus sagatavoties un pārliecināties, kas mīļoto varētu iepriecināt visvairāk. Iespējams, ka tas varētu būt tieši Hublot rokas pulkstenis?

Mācīsimies otram izrādīt mīlestību caur dāvanām!

Leave your comment