Hublot rokas pulksteņi – Izcila dāvana vīrietim

hulbot pulksteņu kolekcija

Par spīti grūtajiem laikiem, tuvojoties mācību gada beigām nākas domāt par to, kā iepriecināt sevi ar studiju beigšanu. Un tas lika atgriezties pie domas par to, ka jau ilgu laiku esmu vēlējies savā īpašumā iegūt smalku rokas pulksteni.

Manu uzmanību īpaši vienmēr ir piesaistījuši tieši Hubolt pulksteņi kuri lielu popularitāti sāka iegūt, 2004. gadā kad par zīmola izpilddirektoru tika iecelts Žans Klods Bivers. Par viņa svarīgāko ieguldījumu zīmola attīstības kļuva sākotnējo materiālu apvienošanas koncepcijas pārveidu, kas ļāva to pacēlt jaunā līmenī. Šī jaunā koncepcijas līnija tika nosaukta par “Sakausēšanas mākslu”.

Nav šaubu, Hublot rokas pulksteņi ir mainījuši visu luksus klases pulksteņu segmentu. Par vienu no galvenajiem iemesliem var minēt dārgmetāla, zelta un līdz šim neizmantotā materiāla gumijas apvienošana vienotā dizainā. Tas kļuva par būtisku pavērsiena punktu visā luksus klases pulksteņu vēsturē.

Tieši šis faktors arī iespējams ir tik lielā mēra spējis piesaistīt manu uzmanību šim zīmolam un Hublot rokas pulksteņi arvien ir manas uzmanības centrā, kad domāju par jauna pulksteņa iegādi.

Īpaši varētu izcelt zīmola vadošo kolekciju, kas arvien ir viena no populārākajām tirgū. Tās  nosaukums ir “Big Bang”. Tās radīšanā, par pamatu tika izmantots Hublot pulkstenis, kas tika radīts jaun1980. gadā. Nav brīnums, ka tas pretendēja balvai “Best Design” sacensībās Grand Prix d’Horlogerie de Genève. Tā ir viena no prestižakajām luksus klases pulksteņu balvām. Neilgi pēc tam, “Big Bang” kolekcijai pievienojās arī “King Power” un  “Classic Fusion” pulksteņu kolekcijas.

Hublot rokas pulksteņi – miljons dolāru vērti?

Savu lielo attīstības sprādzienu – kolekciju “All Black” zīmols sāka veidot 2006. gadā. Šajā liakā tika ieviesta novatoriska, pilnīgi melnu pulksteņu koncepcija. Tāpat milzīgu sensāciju izpelnījās un savu presižo statusu arvien saglabā tā sauktais “Miljons dolāru” rokas pulkstenis. Ar ko tas bija tik īpašs? Tas bija klāts ar melniem un baltiem dimantiem, kas galu galā, atbilstoši nosaukumam radīja tā milzīgo vērtību. Pulksteņa cena sasniedza vienu miljonu dolāru.

Saprotams, ka pašlaik pat nesapņoju savā īpašumā iegūt šo pulksteni. Tomēr viss kopējais stāsts par Hublot radīšanu un attīstību mani patiešām aizrauj. Un tieši tāpēc arī pašlaik, sperot dzīvē nākamo lielo soli es arvien turpinu domāt par to, ka būtu īstais laiks savā īpašumā iegūt vismaz kādu no šī zīmola pulksteņiem.

Un tas arī ir licis kopumā aizdomāties par to, ka augstas kvalitātes, luksusa klases pulksteņi vienmēr ir bijuši un jādomā, ka vienmēr būs viena no labākajām dāvanām. Neatkarīgi no tā vai vēlamies iepriecināt sevi vai kādu sev tuvu cilvēku.

Turklāt, to vienlaiksu var uzskatīt arī par ļoti labu ieguldījumu, jo nav nekādu šaubu par to, ka šādu prestižu pulksteņu vērtība tikai turpinās pieaugt arī nākotnē. Un es nešaubos, ka tieši Hublot rokas pulksteņi būs tie, kas savu attīstību turpinās vēl ilgu laiku un mūs pārsteigs ar jauniem un vēl iespaidīgākiem pulksteņiem un to kolekcijām, kas zināmā veidā mainīs visu, šo smalko aksesuāru tirgu.

Leave your comment