Idejas, kā vasarā lieliski pavadīt laiku, netērējot līdzekļus

dārza nojumesOgu talka

Vienmēr ir patīkami atpūsties kopā ar draugiem, bet pirms atpūtas kopīgi pastrādājot, atpūta būs vēl patīkamāka. Ja Tev ir dārzs ar ogām, uzaicini savus draugus uz ogu talku, kopā vienmēr darbi sokas raitāk un jautrāk. Ierosini katram nākt ar nelielu cienasta groziņu, lai pēc talkas kopā varat panašķēties ne tikai ar nolasītajām ogām, bet arī paēst kārtīgas pusdienas un papļāpāt.

Nakšņošana pie jūras

Ja vēlies romantiski atpūsties, tad sagaidi siltāko vasaras nakti un dodies ar savu sirds draugu pie jūras, lai guļammaisos izbaudītu zvaigžņu burvību un jūras nomierinošo šalkoņu.

Spēļu vakars

Ja Tev ir dārzs, tad kādā siltā vasaras vakarā uzaicini ciemos savus draugus uz spēļu vakaru. Kārtis, šahs, riču raču vai monopols – tā jau būs Jūsu izvēle, ko spēlēsiet. Šādam pasākumam noteikti neiztikt bez dārza nojumes, kas vakarā lieliski pasargās no uzmācīgiem lidoņiem, jo tām var pārlikt moskītu tīklu. Lai katrs ierodas ar kādu spēli un groziņu uzkodām, un pasākums būs izdevies.

Izbrauciens ar riteņiem

Kad riteņi parādās uz ielām, tad var saprast, ka ir sākusies vasara. Nu jau šķiet ir reti kurš, kuram nav ritenis vai nebrauc ar to. Vasarā ir lieliski apstākļi riteņbraukšanai. Izplānojat galamērķus, un dodaties visa ģimene kopā. Iegūsiet lieliskas emocijas, bildes un kopā būšanas laiku. Sasmērējiet līdzi maizītes, termosā paņemiet tēju un izbaudiet dienu.

Regulāra pelde

Vasara ir laiks, kad vari sākt norūdīties. Regulāra peldēšana var būt Tavs veselības atjaunošanas variants. Viens vai kopā ar kādu vari uzstādīt mērķi katru dienu doties peldēt, pirms vai pēc darba. Tas lieliski tonizēs Tavu ķermeni un iegūsi enerģiju visai dienai. Turklāt šī iespēja ir bez maksas.

Slēpņošanas spēle

Slēpņošanas spēle ir visā pasaulē spēlēta GPS spēle, angliski – geocaching. Tas ir līdzīgi kā dārgumu meklēšana, izpēti pieejamo dārgumu karti un dodies meklēt, pirms tam iepazīstoties ar noteikumiem internetā. Kas zina, varbūt tas kļūst par Tavu hobiju.

Leave your comment