Instrumenti, kas būs nepieciešami piemājas dārziņā

elektriskie zāles pļāvēji, trimmeris zāles pļaušanaiJa esi ticis pie maza dārziņa un šobrīd vēlies to iekopt, tad Tev vajadzēs padomus ko un kā darīt. Ja agrāk neesi bijis saskarē ar dārza kopšanu, tad Tev nāksies iegādāties pašus nepieciešamākos instrumentus, lai vari uzsākt savu dārziņa ierīkošanu.

Lāpsta – būtiskākā lieta, kas ir nepieciešama katram kārtīgam dārza saimniekam, lai varētu uzrakt zemi un pārvietot augsi. Tā būs vajadzīga daudzos dārza darbos.

Grābeklis – ir lielisks palīglīdzeklis, lai varētu ne tikai sakopt dārza vidi, bet noderēs arī augsnes izlīdzināšanā un dobīšu veidošanā.

Kaplis – darbarīks, ko varēsi izmantot augsnes irdināšanai un ravēšanai un nezāļu iznīcināšanai savā dārzā. Kad dārzs jau būs iekopts, šis būs biežākais darbarīks, ko vajadzēs ņemt rokās.

Zāles pļāvējs vai trimmeris zāles pļaušanai – tas būs vajadzīgs mirklī, kad Tavā dārzā būs zālājs. Mazam dārziņam visērtākie varētu būt elektriskie zāles pļāvēji, ja vien ir kur pieslēgt elektrību, vai akumulatora zāles pļāvēji. Ja iekopjamais laukums ir lielāks, tad vari izvēlēties benzīna pļāvēju.

Spaiņi – ļoti noderīgi, kad vajadzēs savākt nezāles, vai nogrābtās lapas, vai pārvietot kādus stādus.

Lejkanna vai dārza laistīšanas šļūtene – nepieciešama ikvienā dārzā, lai dārzu paglābtu no sausuma un augsnes mitrumu spētu saglabāt tādu, lai tajā aug Tevis stādītie stādi.

Galdu un krēslus – lai mirkļos, kad esat visi kopā ar ģimeni varētu arī atpūsties un uztaisīt pikniku paši savā dārzā. Tas radīs mājīgumu un kopības sajūtu.

Pieminētās lietas ir tikai primitīvās, kas nepieciešamas, kad uzsāc dārza darbus. Protams, ir vēl neskaitāmas dārza lietas un instrumenti, kurus noteikti vēlēsies iegādāties, kad būsi iejuties dārzkopībā, bet tas jau būs Tavs lēmums un Tavs dārziņš.

Ja meklē pirmos nepieciešamos instrumentus un vēlies tos nopirkt vienkopus, tad iesakām iegriezties mājas lapā 220.lv, kur būs visas aprakstītās preces par labām cenām, plašā piedāvājumā. Esam pārliecināti, ka arī Tu šeit varēsi atrast tieši to, ko vēlies un Tev pat nebūs jāiziet no mājas.

Leave your comment