Izbaudi jaunu televizora skatīšanās pieredzi ar 3D televizora piedāvātajām iespējām.

3d televizors

Ja esi izsmēlis parastā televizora iespējas, tad varbūt ir laiks pievērsties kaut kam jaunam, paspilgtinot ikdienu ar 3D televizora piedāvātajām iespējām. Tas ir lielisks veids, kā paspilgtināt draugu un ģimenes pasēdēšanu vakarus, kā arī iespēja baudīt filmas vienatnē pavisam citā redzējumā. Ja esi pieradis skatīties 3D filmas kinoteātrī, tad, iespējams, priecāsies šo unikālo iespēju izmantot arī savās mājās.

Kas ir 3D?

3D ir standarta HD televizora funkcija ar spēju radīt trīsdemensionālo attēlu no 3D satura. Pieaugot 3D Blu-ray filmu katalogam dažas 3D programmas ir pieejamas arī kabeļtelevīzijās un priekšapmaksas televīzijā. 3D filmas ir populāras visā pasaulē, tāpēc katru dienu tiek strādāts pie tā, lai papildinātu šādu filmu kolekciju un tās būtu pieejamas ikvienam. Šobrīd pat tiek veidoti kabeļtelevīziju tīkli 3D formātā. Tā ir iespēja skatīties filmas pavisam jaunā redzējumā!

Kas ir nepieciešams, lai mājas apstākļos skatītos 3D filmas?

Lai skatītos 3D filmas Tev ir nepieciešams televizors vai projektors ar 3D funkciju. Šādus televizorus iespējams iegādāties, piemēram, interneta veikalā 220.lv. Šeit ir pieejami augstākās klases LCD, LED un plazmas HD televizori. Atradīsi daudzus televizorus ar iespaidīgu dziļumu, augstu izšķirtspēju, kā arī bagātīgām krāsām. Tā ir iespēja aplūkot gan 2D filmas, gan arī 3D.

Televizors vai projektors ar 3D funkciju. Jūs varat konstatēt, ka 3D funkcija ir pieejama noteiktiem augstākās klases LCD, LED un plazmas HD televizoriem. Daudzi 3D televizori ir labākie modeļi ar iespaidīgu dziļumu, augstu izšķirtspēju, bagātīgu un pilnu krāsu, skatoties gan 2D, gan 3D saturu. Pieaugot 3D popularitātei, arvien vairāk tiek domāts pie 3D satura rādīšanas. Lai skatītos filmas 3D, Tev ir nepieciešams 3D saturs. Mūsdienās ir pieejami pat atsevišķi 3D kabeļu tīkli, kur iespējams atrast tikai 3D filmas. Savukārt, kad saturs ir atrasts, ir nepieciešamas 3D brilles. Bez šīm brillēm nav iespējams skatīties 3D filmas. Tev ir iespēja iegādāties aktīvās 3D brilles vai arī pasīvās 3D brilles. Lai nekļūdītos briļļu izvēlē, nepieciešams pārliecināties, vai briļļu zīmols ir tāds pats kā televizors zīmols. Tas jādara tāpēc, ka katram ražotājam ir savas 3D tehnoloģijas patents, tādēļ viena ražotāja brilles bieži vien nesader ar citu ražotāju ierīcēm.

Iegādāties televizoru ar 3D piedāvātajām iespējām Tu vari interneta veikalā 220.lv. Šeit atradīsi televizorus ikvienai gaumei un iespējām. Televizorus vari izvēlēties pēc cenas, izmēra, izšķirtspējas. Lielākā interneta veikala priekšrocība ir tāda, ka Tev nav nepieciešams doties uz veikalu, lai iegādātos televizoru. Iegādāties televizoru Tu vari, neizejot no savām mājās. Tā ir lieliska iespēja aplūkot visas piedāvātās preces un nesteidzoties izvēlēties sev piemērotāko televizoru, kurš priecēs ne tikai Tevi, bet arī draugus un radiniekus!

Leave your comment