Izvēlamies meitenēm piemērotas rotaļlietas

rotaļlietas meitenēmGrūti iedomāties bērnību bez rotaļlietām. Protams, agrāk tās krietni atšķīrās no mantām, kuras veikalos atrodamas mūsdienās, taču princips bija un ir viens – rotaļlietas radītas, lai iepriecinātu un izglītotu mazos ķiparus. Piemērotu mantu izvēli ietekmē dažādi faktori – bērna vecums, intereses, pieejamais budžets, kā arī mazuļa dzimums. Šajā rakstā tuvāk apskatīsim, kādas ir piemērotākās rotaļlietas meitenēm.

Lelles un leļļu mājas

Vairums meiteņu noteikti priecāsies par skaistu lelli vai leļļu māju ar dažādiem aksesuāriem – mēbelēm, interjera dekoriem, apģērbiem un pat virtuves piederumiem, lai pilnvērtīgi varētu izbaudīt rotaļāšanos vienatnē vai kopš ar citiem bērniem. Mūsdienās leļļu mājas ir tik daudzveidīgas un attīstītas, ka nav viegli izvēlēties vienu modeli. Dažādi dizaini, komplektācijas, izmēri un cenas.

Kas attiecas uz lellēm, arī tās visos laikos ir bijušas iecienītas meiteņu vidū. Ir dažādi leļļu modeļi – gan īpaši skaistas, kurām uzvilkt dažādus tērpus un veidot matu sakārtojumus, gan arī lelles – bēbīši, par kuriem nāksies rūpēties. Tie ne tikai raud uz izdod citas skaņas, bet arī slapina pamperos un pilda citas funkcijas. Ideālam komplektam iespējams iegādāties arī leļļu ratus.

Velosipēdi un braucamās rotaļlietas

Ne tikai zēnus, bet arī daudzas meitenes aizrauj velosipēdi, skrejriteņi un citas braucamās rotaļlietas, piemēram, elektriskās mašīnas. Kurš gan nepriecātos par skaistu mašīnu, kurā var pat iesēsties, grozīt stūri, ieslēgt dažādus signālus un pat braukt uz priekšu? Automašīnas pieejamas dažādās krāsās – rozā, sarkanā, melnā un citās.

Savukārt dažādi divriteņi, trīsriteņi un skrejriteņi noteikti patiks bērniem, kuri jau paaugušies, un paši var stabili nostāvēt kājās. Riteņi ir bijuši iecienīti mazo ķiparu vidū jau sen, un arī mūsdienās tie patīk gan maziem, gan lieliem.

Rotaļlietas – roboti

Mūsdienu tehnoloģijas ir ietekmējušas dažādas cilvēku dzīves sfēras, tai skaitā, rotaļlietu ražošanu. Daudzi uzņēmumi koncentrējas uz to, lai radītu rotaļlietas, kas aprīkotas ar dažādām tehniskām funkcijām un interaktīvām īpašībām. Tieši tāpēc ikviens bērns priecāsies saņemt dāvanā mantiņu, kas ar viņu sarunājas, dzied, dejo, kustas un mijiedarbojas dažādos citos veidos. Rotaļlietas – roboti ir pieejami dažādās formās, tai skaitā, kā dzīvnieciņi, kas būs lieliski piemēroti dažāda vecuma meitenēm.

Radošie komplekti

Kļūstot vecākiem, mazie ķipari arvien vairāk aizraujas ar dažādām radošām izpausmēm – viņiem patīk veidot, līmēt, zīmēt un krāsot. Lai šīs nodarbes būtu vēl jaukākas, lieliska dāvana būs dažādi komplekti, kuros ietilpst viss nepieciešamais radošiem darbiem – veidojamā masa, krītiņi, zīmuļi, flomāsteri, krāsojamās grāmatas un daudz kas cits. Tas viss ļaus bērniem izpaust sevi un attīstīt fantāziju. Iegādājoties šos komplektus, pievērs uzmanību tam, lai krāsas būtu ražotas no bērniem nekaitīgiem materiāliem, kā arī ņem vērā vecuma ierobežojumu.

Leave your comment