Izvēlēties pazīstamo un uzticamo

kafijas automāti saecoBieži vien, iegādājoties kādu preci, izvēlamies zīmolu, kuru jau pazīstam, kam uzticamies un par kura kvalitāti esam pārliecināti (t.i. – pārliecinājušies iepriekš). Visbiežāk šādu kritēriju izvēlē ņemam vērā tad, kad runa ir par dažādām iekārtām, sadzīves un virtuves tehniku, kas parasti paredzēta ilgai kalpošanai un labai kvalitātei. Holandiešu uzņēmums “Philips” ir labi pazīstams mūsu patērētājam, turklāt ar apzīmējumu – uzticams un labi kalpo. Bieži vien izvēlamies “Philips” tehniku, jo tā nav nesamērīgi dārgās cenās, kā arī kvalitāte ir laba un ierīces ir uzticamas – kalpo ilgi un labi.

Savukārt par uzņēmumu “Saeco” esam dzirdējuši krietni mazāk (itāļu uzņēmums, kas kopš 1981. gada nodarbojas ar kafijas automātu ražošanu, piedāvājot autentisku itāliešu espresso garšu kafijas automātā, pie kā varam tikt ar viena taustiņa palīdzību). Kāda saistība abiem šiem uzņēmumiem? “Philips” iegādājās uzņēmumu “Saeco”, kopš 2009. gada radot jaunu zīmolu – “Philips Saeco”. Tagad kafijas automāti “Saeco” nozīmē inovatīvu risinājumu, lielisku dizainu, vienkāršu vadāmību un, viennozīmīgi, lielisku kafiju. Sortiments ir plašs, tāpat kā cenu iespējas – sākot no pāris simtiem līdz teju tūkstotim eiro. Katrs no kafijas automātiem piedāvā dažādas funkcijas, iespējas un receptes, lai kafijas pagatavošana un baudīšana kļūtu neatkārtojama.

Pirms pērkam kafijas automātu, jāsaprot, kādu kafiju vēlamies baudīt, jo, ja mums pamatā pietiek vien ar kafiju, kas iebērta krūzītē un pārlieta ar karstu ūdeni, un kafijas automātu vēlamies vien tāpēc, lai kāds šo procesu veiktu mūsu vietā, nav īsti jēgas tērēt ārkārtīgi lielas summas dārgiem kafijas automātiem. No otras puses – iegādājoties dārgu un labu kafijas automātu varam iemīlēt kafijas baudīšanu pavisam jaunā līmenī! Tiem, kas ir jau īsti kafijas cienītāju un spēj patiešām novērtēt aromātisku, garšīgu un baudīšanai radītu kafiju – tiem būs nepieciešams tikai augstas kvalitātes kafijas automāts, kas spēj sniegt labāko – tāds, kā Saeco kafijas automāti.

Dažādu cenu kafijas automāti piedāvās dažādas iespējas. Nevaram cerēt uz to, ka lētākais kafijas automāts nodrošinās tādas pašas garšas un aromāta kafiju, kā trīsreiz dārgāka ierīce. Piemēram, viens no lētākajiem Saeco kafijas automātiem nodrošina iespēju no kafijas tabletēm vai maltās kafijas pagatavot vienu vai divas tasītes melnas kafijas ar lielisku garšu, kā ar nodrošina stingri saputotas piena putas, lai būtu iespēja pagatavot cappuccino vai lattemacciato kafijas. Savukārt trīsreiz dārgāks Saeco kafijas automāts, ar iebūvētām kafijas dzirnaviņām, ļaus pagatavot kafiju no svaigi maltām kafijas pupiņām, ļaujot izvēlēties kādu no 10 dažāda maluma iestatījumiem (no smalka maluma stipram espresso, līdz rupjam malumam vieglāka stipruma kafijas baudīšanai). Arī pagatavojamo dzērienu iespējas ir daudz plašākas, komforta līmenis, ko piedāvā kafijas automāts – augstāks. Atliek vien saprast un izvēlēties – kādu kafiju ikdienā vēlamies baudīt un cik laba ir pietiekami laba, vai, varbūt, tiecamies pēc ideālās kafijas tases!

 

Leave your comment