Jaunas Presto autoskolas filiāles ne tikai Rīgā – auto apmācība tuvāk mājām

Jaunas Presto autoskolas filiāles

Daļa sabiedrības uzskata, ka auto vadītāja tiesību iegūšana ir vienkāršs un pat pašsaprotams process, kuru var uztvert kā daļu no kļūšanas pieaugušu cilvēku, kuram pašam jāatbild par savu rīcību. Vecāki mēdz uzskatīt, ka auto vadītāja apliecība palīdz jaunietim kļūt atbildīgākam un patstāvīgākam. Mēs ticam, ka tā ir, taču īstās autoskolas izvēles process var nebūt nemaz tik vienkāršs, kaut vai tā iemesla dēļ, ka mūsdienās to ir tik daudz. Kaut vai, aplūkojot dažas domubiedru grupas un forumus, iespējams lasīt, ka cilvēki vaicā pēc padoma un atsauksmēm, kuras autoskolas ir labākas. Un kā viens no līderiem ne tikai cilvēku atsauksmju, bet arī CSDD novērtējuma ziņā ir autoskola Presto!

Jaunas Presto filiāles

Ir skaidrs, ka pie autovadītāja jeb B kategorijas, kā arī citu kategoriju apliecības vēlas tikt ne tikai Rīgā dzīvojošie cilvēki, bet arī tie, kas mitinās dažādās citās pilsētās un lauku reģionos. Lai atvieglotu iespēju nokārtot tiesības, autoskola strauji aug, tādēļ pavisam drīz būs pieejamas jaunas Presto autoskolas filiāles. Piņķi, Baloži un Ķekava –  tās it tikai dažas apdzīvotās vietas, kur pavisam drīz cilvēkiem būs iespēja iegūt tiesības Latvijas autoskolā nr.1!

Kurš ir patiesais līderis?

Apkopojot CSDD datus, 2017. gadā neapstrīdams līderis starp salīdzinoši lielu skaitu Latvijas autoskolu bija tieši Presto. 1. vieta un jaunas Presto autoskolas filiāles – patiesi lielisks rādītājs, kas apliecina strauju attīstību un izaugsmi.

  1. gada griezumā, izvērtējot teorētisko apmācību eksāmenu rezultātus visās kategorijās, rezultāti bija pārsteidzoši – 94% kursantu teorijas eksāmenu bija nokārtojuši ar pirmo reizi, kas ir ievērojams sasniegums.

Savukārt, kas attiecas uz praktisko apmācību tādās kategorijās kā A (motocikli) un B (vieglie auto), 2017. gadā Presto sešus mēnešus bija līderis braukšanas eksāmena kārtošanā Rīgā  – 47% kursantu B kategorijā un 62% kursantu A kategorijā nokārtoja braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi! Kā zināms, braukšanas eksāmens ir tas, kas “iegāž” daudzus kursantus, kā rezultātā viņiem nākas doties uz šo eksāmenu ne tikai vienu bet pat divas, trīs un vairāk reizes.

Augsta līmeņa serviss

Salīdzinot ar nozares vidējiem rādītājiem, Presto, pēc CSDD statistikas datiem, ir autoskola, kuras rādītāji par 20% augstāki nekā citām autoskolām, kuras, iespējams, Latvijā ir krietni pazīstamākas.

Ne visi zina to, ka Presto ir vienīgā autoskola Latvijā, kura piedāvā iespēju noslēgt līgumu par braukšanas tiesību kārtošanu attālināti. Šis ir ļoti mūsdienīgs, ērts un praktisks risinājums tiem, kuri dzīvo tālāk no autoskolas, vai arī nevar līdz tai nokļūt darba laikā. Tā vietā, aizpildot pieteikumu un noslēdzot līgumu jebkurā laikā, cilvēks ieekonomē līdzekļus par nokļūšanu līdz autoskolas birojam. Taču, piemēram, tie, kuriem dzīvesvietai tuvāk ir Jūrmala, Daugavpils vai Liepāja, var priecāties, jo jaunas Presto autoskolas filiāles tiks pavisam drīz atvērtas arī šeit.

Lai pieteikties braukšanas nodarbībām, Presto autoskola piedāvā elektronisko braukšanas nodarbību pieraksta sistēmu, kas ērtā veidā ļauj redzēt, kādos laikos katrs no instruktoriem ir pieejams. Iespējams, arī tu esi dzirdējis, vai lasījis to, cik svarīgi ir izvēlēties īsto instruktoru, jo tas ievērojami ietekmē ne tikai apmācību rezultātu, bet arī sniegumu. Jo ātrāk tiek apgūtas braukšanas iemaņas un biežāk apmeklētas nodarbības, jo vieglāk kursantam nolikt eksāmenu ar pirmo reizi, kas, attiecīgi, palīdz viņam ietaupīt, jo nav jāmaksā par atkārtotu eksāmena kārtošanu.

Presto autoskola ikvienam kursantam izsniedz braukšanas nodarbību pieraksta žurnālu, kurā katrs instruktors, kas attiecīgajā reizē vada nodarbību, var veikt piezīmes un sekot līdzi progresam, kas, protams, arī palīdz pašam kursantam saprast, kuras ir viņa stiprās un vājās puses.

Kā zināms, viena no neatņemamām autovadītāja apliecības iegūšanas daļām ir medicīnas izziņas kārtošana. Lai šo procesu atvieglotu, izvēlies Presto, jo šī autoskola ir Rīgas plašākā medicīnisko komisiju tīkla operators.

Dodoties uz auto kursiem, ir jārēķinās ar to, ka Latvijā to garums nav ilgs, tādēļ salīdzinoši liela daļa laika jāvelta pašmācībai. Lai šo procesu atvieglotu, Presto mājas lapā Presto.lv ir pieejami dažādi izglītojošie raksti.

Auto vadītāja un citu kategoriju tiesību iegūšana nebūt nav lēts prieks, un tas ir zināms ikvienam, pat tiem, kuriem pašiem šādas apliecības vēl nav. Iespējams, tieši augstās izmaksas ir viens no galvenajiem šķēršļiem, kas cilvēkam liedz šo dokumentu iegūt. Arī šajā jautājumā Presto autoskola piedāvā risinājumu –  bezprocentu kredītu līdz 300 eiro, ko iespējams izmantot apmācību finansēšanai.

Iepriekš minētās, jaunās Presto autoskolas filiāles, ir tikai daļa no plašā tīkla. Tās pieejamas arī Rīgas centrā, Lielvārdē, Vecmīlgrāvī un citur galvaspilsētā. Ienāc Presto.lv un iepazīsti tuvāk šo autoskolu!

Leave your comment