Kā vannošanu padarīt par īpaši patīkamu pieredzi?

vannas interneta veikalā Būsim reāli – vannošanās nekad nav bijusi domāta tikai, lai nomazgātos. Tiklīdz esam iegūlušies siltajā ūdenī, aizmirstas rūpes un raizes, un mēs uz mirkli iepeldam sapņu pasaulē, kas ļauj relaksēt prātu un ķermeni. Protams, lai šādu atpūtu patiesi izbaudītu, nav nepieciešams iet vannā katru dienu, taču reizi pa reizei to vajadzētu darīt katram no mums, kuram veselība to ļauj. Kā padarīt vannošanās reizes īpašas, lasi turpinājumā.

Iztīri vannas istabu

Iespējams, Tu nogrozīsi galvu un teiksi – kāds sakars vannas istabas tīrīšanai ar relaksāciju? Patiesībā – vistiešākais. Ir grūti atslēgties no ikdienas rūpēm, ja Tev apkārt ir netīrība un nekārtība. Velti laiku, lai rūpīgi iztīrītu vannu, izlietni, izmazgātu grīdu un noslaucītu virsmas. Tu redzēsi, ka vannošanās uzreiz kļūs daudz patīkamāka, kad apkārt viss ir tīrs un smaržīgs!

Ierīko atbilstošu vannu

Šī ir viena no nopietnākajām izvēlēm, kas ietekmēs vannas istabas lietošanu ikdienā. Ir svarīgi padomāt ne tikai par savām vēlmēm un vajadzībām, bet arī to, kā vanna iekļausies interjerā un cik daudz vietas tā aizņems. Jo mazāka telpa, jo rūpīgāk vannas izvēle ir jāpārdomā. Mazākā platībā vieglāk būs izmantot, piemēram, stūra vannu (skatīt interneta veikalā), taču var mēģināt ierīkot arī klasisko taisnstūrveida veida vannu, kas neaizņem daudz vietas.

Sagatavo nepieciešamos piederumus

Lai vannošanās būtu maksimāli ērta un patīkama, padomā, kas Tev būs nepieciešams. Varbūt Tu vēlies baudīt glāzi garda dzēriena, esot vannā, vai arī palasīt grāmatu, paklausīties mūziku, aizdedzināt smaržīgās sveces vai izmantot vannas putas? Laicīgi sarūpē visu nepieciešamo, lai brīdī, kad jau esi vannā, nebūt jāskumst par to, ka grāmatu atstāji otrā istabā.

Pirms iešanas vannā noskalojies dušā

Tas nepieciešams, lai atbrīvotos no lielākās daļas netīrumu, kas dienas laikā uzkrājušies uz Tavas ādas. Pievērs uzmanību arī tam, lai Tavas pēdas būtu tīras. Tu taču nevēlies vannoties pats savos netīrumos, vai ne? Pievieno ūdenim vannas putas vai vannas bumbu, sāli un citas sastāvdaļas, kas padarīs vannošanos par īpaši jauku un relaksējošu pieredzi.

Leave your comment