Kādu datoru izvēlēties?

LED monitoriDators ir lieta, bez kuras vairs nav iedomājama mūsu ikdiena. Dators ir nepieciešams gan darbam, gan mācībām, kā arī izklaidei. Mūsdienās ir pieejami ļoti daudz un dažādi datoru modeļi, tāpēc izdarīt izvēli ir grūti. Kādu datoru izvēlēties? Lasi raksta turpinājumu un uzzini vērtīgus padomus, kas ļaus izdarīt pareizo izvēli.

Stacionārais dators būs laba izvēle, jo tas ir piemērots gan mācībām, gan darbam, kā arī atpūtai. Viens no lielākajiem stacionāro datoru plusiem ir tāds, ka to detaļas ir viegli nomainīt, ja kāda no tām saplīst. Tāpat arī šāds dators ir salīdzinoši lētāks par tādas pašas veiktspējas portatīvo datoru. Stacionāro datoru ir vieglāk pielāgot katra tā lietotāja vajadzībām. Piemēram, Tu vari nopirkt sev tīkamu datorpeli, vai arī tādu klaviatūru, kura Tev liekas ērta un parocīga. Vēl vari piemeklēt sev vēlamu monitoru.

Daudzi iesaka izvēlēties kādu no LED monitoriem. Lai gan tie ir dārgāki par parastajiem monitoriem, tomēr tiem ir vairāki plusi. LED monitori ir energoefektīvāki, jo tie tik ļoti neuzsilst, kā arī tie ir plānāki, līdz ar to arī vizuāli pievilcīgāki. Tomēr šādi monitori ir vairāk pakļauti dažādiem defektiem, tāpēc ir rūpīgi pret tiem jāizturas. Ja dators ir iegādāts vairāk priekš filmu skatīšanās vai spēļu spēlēšanas, tad ieteicams izvēlēties izmēra ziņā lielāku monitoru.

Neskatoties uz to, ka stacionārajam datoram ir daudz plusu, ļoti populāri ir arī portatīvie datori. Tie sniedz brīvību, jo portatīvos datorus var ņemt visur līdzi. Tie tāpat kā stacionārie datori der gan mācībām, gan darbam, gan atpūtai. Ja esi cilvēks, kas bieži vien pārvietojas apkārt un kuram vienmēr nepieciešams līdzi dators, tad ieteicams izvēlēties mazu un parocīgu portatīvo datoru, lai tas nesagādātu neērtības to visu laiku nēsājot līdzi.

Ja datoru pārsvarā izmanto tikai mājās, tad noteikti vari iegādāties lielāku portatīvo datoru. Ja esi nolēmis datoru iegādāties priekš spēlēm, tad izvēlies ātru un jaudīgu datoru ar lielu ekrānu.

Ja tomēr neesi pārliecināts, kādu datoru izvēlēties, droši dodies uz veikalu un jautā ekspertiem.

Leave your comment