Kafijas automāts birojam – kādu izvēlēties?

kafijas automāts birojamDomājams, visi birojā strādājošie ir vienisprātis – kafijas automātam darba vietā ir jābūt! Tā ir vieta, kur saņemt gan mundruma devu turpmākajiem dienas darbiem, gan arī apspriesties ar kolēģiem par aktuālajām tēmām.

Kafijas automāti pieejami daudzveidīgā izvēlē – atšķiras to ražotāji, veidi, pieejamās funkcijas. Pirmais aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties kafijas automātu birojam – cik personas ikdienā to izmantos. Ja birojā strādā (vai kafiju dzer) tikai neliels skaits darbinieku, tad var izvēlēties kādu no kapsulu vai kafijas spilventiņu automātiem. Bet, ja kafijas automātam būs jāiztur visnotaļ intensīva slodze visas dienas garumā, tad labāk izvēlēties kādu jaudīgāku ierīci.

Kapsulu kafijas automāti

Kapsulu kafijas automāti ir kompakti, tādēļ lieliski iederēsies nelielā birojā. Šī ierīce darbojas ar atsevišķi nopērkamām kapsulām. Un te izvēle ir plaša – pieejami gan dažādi kapsulu veidi, gan arī garšas. Atliks tikai izvēlēties, kas patīk vislabāk.

Filtru kafijas automāti

Vēl viens variants, kas iederēsies maza biroja virtuvītē – filtru kafijas automāti. Ar to gan kafijas pagatavošana būs mazliet ilgāka, taču katrs pats varēs pagatavot sev tik stipru kafiju, cik vēlas.

Pupiņu kafijas automāti

Lielākos birojos, kur ik dienas ar kafiju jāpacienā ievērojams skaits darbinieku un klientu, laba izvēle būs kāds no pupiņu kafijas automātiem. Tie ir lielāki, sarežģītāk kopjami un dārgāki, taču arī profesionālāki – kafija ar tiem vienmēr ir pareizi pagatavota un ļoti garšīga.

Daži faktori, kas vēl būtu jāņem vērā

Birojā, kurā klienti vienmēr jūtas gaidīti, strādā laipni darbinieki un smaržo pēc lieliskas kafijas. Ja Jūsu uzņēmuma labā prakse nosaka, ka apmeklētāji jācienā ar kafiju, tai jābūt ideāli pagatavotai. Ņemot vērā, ka kafijas dzeršanas paradumi ir dažādi, vajadzētu būt arī opcijai izvēlēties kafiju ar pienu. Šim nolūkam var iegādāties automātu ar attiecīgu funkciju vai arī izvēlēties vienkāršāko variantu un biroja virtuves ledusskapī turēt pienu. Tāpat birojā vienmēr jābūt cukuram. Pasniedzot kafiju, uz šķīvīša var nolikt arī konfekti – tās papīru var rotāt uzņēmuma logo.

Labs kafijas automāts izcilu kafiju pagatavos Jūsu vietā, taču, lai tas notiktu bez problēmām, regulāri jāseko līdzi automāta tehniskajam stāvoklim. Ja plānots, ka ierīci izmantos liels skaits cilvēku un arī viesi kafiju varēs pagatavot paši, redzamā vietā vajadzētu nolikt arī tā lietošanas instrukciju.

Lai arī dažkārt ir vēlme eksperimentēt ar jaunām garšām, kafijas automātu šim mērķim izmantot nevajadzētu – tajā jālieto tikai tāda kafija, kas paredzēta konkrētajai ierīcei.

Kafijas pagatavošanai ieteicams izvēlēties  tīru ūdeni – ja tas ir izteikti kaļķains, tad ātri aizkaļķos arī kafijas aparātu. Turklāt – ar tīru ūdeni gatavota kafija sanāk daudz garšīgāka.

Laba kafija spēj uzlabot jebkuru darba dienu – par to varēsiet pārliecināties, tiklīdz birojā būs uzstādīts jaunais kafijas automāts.

Leave your comment