Kārtridžu uzpildes serviss: iepazīšanās stāsts

Canon kārtridži

Man vienmēr patikusi senā paruna, kuru vecmamma bērnībā nemitējās atkārtot, motivējot piepildīt mazos finansiālos sapnīšus: ”Santīmu nekrāsi, pie lata netiksi.” Un, kā jau bērnībā sapratu, taupīgums – tas ir tikums, sevišķi jau tad, ja nav vajadzības tērēties. Arī kārtridžu uzpildes serviss   kartridzuuzpilde.lv mani pārliecināja, ka kārtridžu uzpilde ir viens no veidiem, kā samazināt liekus izdevumus un saimniekot ekonomiskāk.

Arī vecmamma visnotaļ atzinīgi novērtēja šī uzņēmuma sniegtos pakalpojumus, kad viņai par to pastāstīju. Kā jau cita gadsimta cilvēks, kas līdz sirmam vecumam nodzīvojis ar vienu un to pašu jaunības dienu mīlestību, viņa arvien ir no tiem, kas tic, ka visu var salabot un nav uzreiz jāmet ārā. Šo, tik nepopulāro filozofiju komerciālisma piesātinātajā pasaulē, pārstāv arī kārtridžu uzpildes serviss, kas piedāvā uzpildīt tukšos un izlietotos printera kārtridžus.

Šoreiz šis nebūs stāsts par mīlestību. Taču iepazīšanās ar kartridzuuzpilde.lv piedāvātajiem pakalpojumiem plašajā un visnotaļ dārgajā kārtridžu pasaulē manā ikdienas dzīvē, printera lietošanas paradumos un budžetā ieviesa zināmas pārmaiņas. Kā svaiga gaisa dvesma atgādinot, ka vecām, labām lietām ir vērtība, ja vien mazliet pastiepj tām pretim roku un iedveš tajās vēlreiz dzīvību, kārtridžu uzpildes servisa speciālisti gluži kā restauratori piešķīra manam kārtridžam jaunu iespēju.

Papīra formāts elektroniskajā laikmetā

Strādāju advokātu birojā kā juriste. Lai arī elektroniskā dokumentu aprite pieaug, slēdzot līgumus, papīra formāts joprojām ir aktuāls. Bez printera savā ikdienas darbā iztikt nevaru. Kā esmu pārliecinājusies, kvalitatīva druka ir nozīmīga arī mūsdienu laikmetā. Tikai tā manu kabinetu atstās apmierināts klients.  

Nereti dokumenti tiek pieņemti tikai taustāmā veidā, bet daudzi klienti elektroniskos parakstus nelieto. Turklāt arī pašai strādājot un rediģējot tekstus, informācija uztveramāka šķiet papīra formātā. Tādā veidā acis tik ātri nenogurst un ir ērtāk iespējams veikt atzīmes. Vārdu sakot, printēt sanāk daudz un nemitīgi iegādāties jaunus kārtridžus nebūt nav tik lēti.

Tāpēc biju patīkami pārsteigta, kad uzzināju par iespēju kārtridžus uzpildīt atkārtoti. Tas nozīmē, ka ikreiz, kad tajos beigusies tinte, jauna iegāde nav vajadzīga. Turklāt patīkami arī laiku pa laikam atstāt biroju un izmest kādu riņķi pa pilsētu – kārtridžu uzpildes serviss Matīsa ielā 8 mani jau pazīst.

Vai atkārtoti pildāmi kārtridži mazina drukas kvalitāti?

Tas bija pirmais jautājums, kas manī raisīja satraukumu un neuzticēšanos kārtridžu uzpildes servisa piedāvātajiem pakalpojumiem. Nepavisam neticēju, ka pēc atkārtotas uzpildīšanas drukas kvalitāte nekādā veidā netiktu ietekmēta. Galu galā – tikai turot rokās kvalitatīvi noformētus dokumentus, varēju gaidīt, ka klients būs apmierināts ar rezultātu.

Tomēr kārtridžu uzpildes serviss mani pārliecināja, ka padarot darbu atbilstoši nozares standartiem, drukas kvalitāte nekādā veidā izmainīta netiks. Un tieši tāpēc tā vietā lai iegādātos jaunus kārtridžus, es izvēlējos veikt to atkārtotu uzpildīšanu arī nākamreiz. Kad pēc uzpildes printeris man izsniedza veiksmīgi un kvalitatīvi izdrukātu pirmo jauno dokumentu, zināju, ka pakalpojuma kvalitātei uzticēšos arī turpmāk.

Vai tiešām arī manu kārtridžu varēs uzpildīt atkārtoti?

Kad pirmo reizi apsvēru iespēju izmēģināt kārtridža uzpildīšanu, sāku šaubīties, vai gan kārtridžu uzpildes serviss tiešām varēs uzpildīt arī manējo. Tā pati vecā dziesma: ”Ko nu es? Varbūt būs par grūtu…” Taču, kā izradījās, gandrīz visa veida printeru kārtridžus iespējams atkārtoti uzpildīt.

Kā uzzināju, būtībā izdalāmi divu veidu kārtridži. Vieni ir visiem labi zināmie un klasiskie, tintes printeriem paredzētie kārtridži. Tieši tādu savā ikdienas darbā izmantoju arī es. Otri, mazliet modernāki, paredzēti liela apjoma printēšanai – lāzerprinteriem.

Tas bija arī pirmais jautājums, ko man uzdeva kārtridžu uzpildes servisa speciālists: ”Kāds ir jūsu printeris?”

Izrādījās vienkāršāk, kā biju gaidījusi – nosaucu printera modeli, bet speciālistam bija skaidrs, kā piepildīt manu iztukšoto kārtridžu.

Cik bieži iespējams uzpildīt kārtridžus?

No savas pieredzes un speciālistu skaidrojuma varu droši teikt, ka vidēji kārtridžus iespējams uzpildīt 3-10 reizes. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai tērētu naudu par 3 vai 10 jauniem kārtridžiem, tos pavisam vienkārši iespējams uzpildīt vēlreiz kārtridžu uzpildes servisā.

Kārtridžu uzpilde biznesā

Nav tā, ka uzreiz, uzzinot par šo pakalpojumu, būtu steigusies savus iespaidus atstāstīt blogā. Lai vai kā, iespēja uz kārtridžiem ietaupīt manā ikdienas biroja darbā, lai arī sīkums – tomēr patīkami. Gadā tomēr savācas paprāva ietaupītā summa, kuru varu izlietot pavisam citiem nolūkiem, sakrājot jau stipri vairāk kā to latu, par kuru runāja vecmāmiņa. Par ietaupīto naudu varēju doties nelielā ceļojumā tepat uz Poliju.

Jau kādu laiku esmu pārbaudījusi, kā darbojas atkārtota kārtridžu uzpilde, un esmu pārliecinājusies, ka tā nepieviļ un arī pēc uzpildes iespējams drukāt materiālus vajadzīgajā apjomā. Atzīstu, ka arvien esmu pārsteigta, ka drukas kvalitāte patiesi nemainās un tam klāt kā pievienotā vērtība nāk būtisks ietaupījums.

Ko ar to vēlos pateikt? To, ka kārtridžu uzpildes serviss patiesi var radīt pārmaiņas tajā, kā tiek paveikti dažādi šķietami ierasti ikdienas darbi, Un, ja tas vēl ļauj ietaupīt, neredzu nevienu iemeslu, lai tas netiktu izmantots.Canon kārtridžiCanon kārtridži

Leave your comment