Kas ir mobilie gaisa kondicionieri?

mobilie gaisa kondicionieriMobilie gaisa kondicionieri ir viena bloka kondicionieri uz ritentiņiem, ērti pārvietojami un novietojami jebkurā telpā. Tiem ir maza jauda, parasti 1,5-4,5 kW, tādēļ tie ir paredzēti īslaicīgai mazu telpu atvēsināšanai, jeb situācijām, kad strauji jāatvēsina telpa.

Šīm ierīcēm ir pievienots gofrēts gaisvads, pa kuru tiek izvadīts kompresorā radītais siltums. Šo trubu parasti pievieno esošai ventilācijas šahtai, vai ja tādas nav, tad jāierīko speciālu izvadi logā.

Kondicionierim ir ūdens rezervuārs, kas ik pa laikam piepildās, jo tajā nokļūst mitrums, no siltā gaisa. Ir pieejami dažādi modeļi, ir tādi, kam ūdens pats lēnām iztvaiko, taču lielākajai daļai šis rezervuārs ik pa laikam pašam ir jāizlej.

Mobilie gaisa kondicionieri ir pieejami ar dzesēšanas funkciju vai ar dzesēšanas un sildīšanas funkciju. Tādēļ, kad izvēlies, noteikti apdomā, vai vēlies šo iekārtu lietot tikai vasarā, vai tomēr arī sildīšanas funkcija Tev ir aktuāla.

Noteikti jāpiemin, ka viena bloka sistēmas kondicionieri ir diezgan skaļi, tādēļ pērkot pajautā, vai vari pārbaudīt vai kondicionieris ir ejošs, tādejādi, arī varēsi dzirdēt cik skaļš tas būs. Ja lietosi kondicionieri īsiem brīžiem, tad troksnis Tev netraucēs, taču ja nepieciešams kondicionieri lietot nepārtraukti, tad Tev jāapdomā vai mobilais gaisa kondicionieris būs piemērotākais risinājums.

Cenas ziņā mobilie gaisa kondicionieri ir patīkams risinājums, lai glābtos no karstuma.

Ja esi mobilā gaisa kondicioniera meklējumos, iesakām ieskatīties mājas lapā 220.lv, kur atradīsi plašu piedāvājumu par labām cenām. Apskatot šo piedāvājumu, vari arī izlasīt visu interesējošo par katru preci atsevišķi, kas ir ērti un ietaupīs Tavu laiku, jo Tev nebūs pat jāiziet no mājas, lai iegādātos savu vēlamo preci.

Ja gadījumā karstums ir Tevi pārsteidzis neplānoti un nespēj nodrošināt preces finansiālo pusi, mājas lapā 220.lv ir iespējams noslēgt arī līzinga līgumu, kas ļaus Tev maksāt par šo preci pa daļām. Iepirkties internetā ir ne tikai ērti, bet arī droši, jo katrai precei tiek pielāgota arī garantija.

Leave your comment