Kas ir zobu balināšana un atsauksmes par šo procedūru

zobu balinasana atsauksmes

Protams, ikvienam no mums reiz ir skaudis, ka uz ekrāna visiem ir krietni baltāki zob nekā vidējam garāmgājējam uz ielas un mums pašiem. Kādreiz šķita, ka balti zobi tiešām ir tikai kinozvaigžņu prieks, un ka tas parastam cilvēkam ir krietni par dārgu, tomēr laiki mainās un jaunās tehnoloģijas arī šo pakalpojumu padarījušas daudz pieejamāku un galvenais – veselīgāku!

Mūsdienās zobu balināšana tiek veikta ar modernu metodi, kurā parasti tiek izmantots kāds zobu balināšanas gels un UV staru lampa. Gēla sastāvā ir aktīvās vielas, kas reaģē uz UV lampas staru viļņu diapazonu un aizsāk balināšanas reakciju bez vajadzības izmantot manuālu slīpēšanu vai karstuma pielietošanu. Piedevām, gelam pievienotas dažādas palīgvielas, piemēram, kalcija joni, kas baro zobu emalju, nodrošinot, ka tā tiek spēcināta un tās virsma tiek nogludināta.

Klienti, kas pamēģinājuši profesionālo zobu balināšanu, izmantojot mūsdienīgās metodes, atzīst, ka procedūra nekādā ziņā nav bijusi nepatīkama, un ka viņi labprāt balinātu zobus vēlreiz, lai tos padarītu pat vēl gaišākus. Vienīgā problēma ko izjūt daļa klientu, ir uz īsu laiku paaugstināts zobu jutīgums, kas parasti ilgst vien pāris dienas un nav uzmācīgs. Pat tie, kas to izjūt, atzīst, ka tas ir sīkums, salīdzinājumā ar efektu, ko dāvā šī zobu balināšanas metode!

Vispopulārākā un iedarbīgākā zobu balināšanas sistēma šobrīd ir Philips Zoom, kas piedāvā ātru rezultātu, ko var sasniegt bez liekām pūlēm un ar salīdzinoši maziem ieguldījumiem. Vairums zobu balināšanas pakalpojumu sniedzēju Latvijā piedāvā veikt procedūru, izmantojot tieši šo sistēmu. Tirgū ir vēl vairākas sistēmas, tomēr noteikti pirms dodaties veikt procedūru, derētu apvaicāties par aprīkojumu, kuru izmanto klīnikā, un palūkoties internetā, vai tas jau nav pārāk novecojis. Protams, arī ar vecākām balināšanas sistēmām var panākt rezultātu, tomēr bieži vien efekts būs mazāks un zobiem tiks nodarīts lielāks kaitējums!

Pirms zobu balināšanas veikšanas jāpierakstās uz konsultāciju pie zobārsta, lai izvērtētu, vai tu varēsi veikt procedūru. Zobārsts aplūkos smaganu un zobu stāvokli, kā arī izpētīs mutes gļotādu un veiks citas pārbaudes, kas ļaus pārliecināties, ka kāda mikrotrauma vai caurumiņš zobā nepadarīs zobu balināšanu par pārāk riskantu pasākumu. Ja atrodas kāda problēma, to pirms zobu balināšanas vajadzētu novērst, pretējā gadījumā vari iedzīvoties kādā nepatīkamā mutes savainojumā. Ja tiek veikti visi nepieciešamie sagatavošanās pasākumi un pārbaudes, zobu balināšanas procedūra ir pavisam nekaitīga un tiek veikta speciālistu uzraudzībā, tādēļ nav pamata satraukumam.

Leave your comment