Kas pirmklasniekam nepieciešams, uzsākot skolas gaitas?

skolas somasBrīdī, kad Tavs bērns uzsāk skolas gaitas, rodas neskaitāmi jautājumi, jo bērnam sākas jauns dzīves posms. Tu kā vecāks vari bērnam šīs pārmaiņas padarīt vieglākas, ne tikai emocionāli viņu sagatavojot, bet arī nodrošinot, lai bērnam skolai ir iegādātas visas nepieciešamās lietas. Bet kas tad ir šīs nepieciešamās lietas?

Skolas soma

Izvēloties no skolas somu plašā klāsta, pievērs uzmanību, lai soma būtu ar divām platām, regulējamām un polsterētām lencēm, lai somas svars vienmērīgi sadalītos uz abiem pleciem. Somas muguriņu vēlams izvēlēties vidēji cietu vai cietu, lai tā labāk piekļautos pie muguras un nebojātu bērna mugurkaulu.

Kancelejas preces

Skolā noteikti būs vajadzīgs penālis ar ērtu zīmuli, pildspalvu, dzēšgumiju, šķērēm un lineālu. Tieši skolā bērni apgūs glītrakstīšanu, tāpēc izvēloties kancelejas preces liec bērnam tās izmēģināt, vai būs piemērotas viņa rokai.

Vēl noteikti būs vajadzīgi arī krāsainie zīmuļi, guašas krāsas, akvareļu krāsas un otas. Ar zīmēšanas bloku iegādi nesteidzies, jo parasti skolā tiek pateikts kāda izmēra lapas būs vajadzīgas.

Piemērots apģērbs un apavi

Centies laicīgi noskaidrot vai skolā, kurā ies Tavs bērns ir nepieciešamas skolas formas. Ja formas ir nepieciešamas, tad noteikti noskaidrojiet cik telpās ir silts, lai bērns nenosaltu vai nepārkarstu esot skolā visu dienu.

Ja skolā nav formas tērpi, tad jāparūpējas, lai bērnam ir atbilstošas drēbes, lai katru dienu varētu doties uz skolu. Galvenais būtu, lai drēbes būtu temperatūrai atbilstošas un tādas, kurās bērns jutīsies ērti visas dienas garumā.

Izvēloties apavus, dod priekšroku kvalitatīviem un elpojošiem apaviem, lai bērnam esot skolā kāja nesvīstu vai nesaltu. Ziemā noteikti būtu jāparūpējas, lai līdzi būtu maiņas apavi, lai visu dienu nebūtu jāsēž skolas solā ar bieziem ziemas zābakiem, kas pa ceļam uz skolu varētu būt arī kļuvuši slapji.

Sporta tērps un sporta apavi bērnam būs nepieciešami, kad notiks sporta nodarbības. Vēlams lai bērnam ir sporta bikses, t-krekls un arī sporta jaka, ko uzvilkt, ja zālē ir auksts.

Leave your comment