Kasko apdrošināšana un kas tev par to ir jāzina.

 

sena automašīnaJau kopš pašiem cilvēces rašanās pirmsākumiem, daudzi ir mēģinājuši paredzēt nākotni – gan zīlējot, gan, lūdzot seno garu palīdzību utt. Tomēr diemžēl neviens no šiem veidiem nav simtprocentīgi drošs un uzticams. Dzīvē tā vienkārši ir iekārtots – cilvēkiem nav lemts uzzināt to, kas ar viņiem notiks nākotnē.

Taču mūsdienu sabiedrība ir iemācījusies vienu – ja mēs nevaram būt pārliecināti par to, kas ar mums notiks pēc nedēļas, gada utt., jau šodien varam darīt visu iespējamo, lai padarītu rītdienu labāku. Piemēram, lai arī cik prātīgi un uzmanīgi mēs uzvestos, braucot ar auto, nevaram būt droši par to, kas var atgadīties, jo tik daudz kas šajā pasaulē notiek, neatkarīgi no mums. Tieši tādēļ ir nepieciešams jau laicīgi parūpēties par savu nākotni. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir, apdrošinot savu auto.

Daudziem zināms, ka OCTA apdrošināšanas polise transporta līdzekļiem ir obligāta. Taču tā pasargā šoferi tikai no tiem zaudējumiem, kuri radīti citas personas mantai vai veselībai. Bet ko darīt tad, ja sabojāta arī sava automašīna? Šeit palīgā nāk Compensa KASKO auto apdrošināšana, kura atlīdzinās zaudējumus, kas radušies paša vai cita šofera vainas dēļ.  Lai arī tā visvairāk nepieciešama autovadītājiem, kuru transporta līdzekļi iegādāti līzingā, kā vēsta Compensa dati, arvien vairāk cilvēku pēdējā laikā brīvprātīgi apdrošina savus spēkratus, izmantojot tieši KASKO apdrošināšanu.

Compensa KASKO piedāvāto pakalpojumu klāsts ir visai plašs. Pirmkārt, šajā apdrošināšanā ietilpst tehniskā palīdzība. Iedomājieties situāciju, kad, brīvdienās, dodoties pie vecākiem uz laukiem, jums ceļa vidū pēkšņi beidzas degviela. Tuvākā degvielas uzpildes stacija ir 15 kilometru attālumā. Šis ir viens no gadījumiem, kad Compensa KASKO apdrošināšana piedāvās profesionālu palīdzību, lai atrisinātu problēmas, kas radušās, atrodoties uz ceļa.

Daudziem no mums vasarā patīk doties atpūsties dabā, piemēram, pie jūras. Tādos gadījumos automašīna bieži vien kalpo par glabātuvi, kur tiek atstātas daudzas vērtīgas mantas, piemēram, portatīvais dators, planšetdators, navigācijas ierīces, aktīvās atpūtas inventārs utt. Kamēr paši baudīsit sauli jūras krastā, mašīna visām šīm lietām paliks stāvvietā, kura bieži vien atrodas vairāku minūšu gājienā no atpūtas vietām. Šie apstākļi nereti kalpo par ēsmu daudziem zagļiem. Taču, ja jūsu transporta līdzeklim būs Compensa KASKO apdrošināšana, zādzības gadījumā radušies zaudējumi tiks kompensēti. Tāpat tiks atlīdzināti arī tie zaudējumi, kuri radīsies, saduroties ar meža zvēriem.

Lai varētu papildināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, Compensa KASKO turpina uzklausīt savus klientus un pētīt iespējamos riskus, ar kuriem tie ikdienā saskaras, vadot auto. Turklāt, lai atvieglotu transportu līdzekļu apdrošināšanu, to iespējams nokārtot arī online jeb tiešsaistes režīmā, ieejot mājas lapā Compensa.lv.

Leave your comment