Ķirurģiskas iejaukšanās alternatīva ir kavitācija

kavitācijaĶermenis ir mūsu vizītkarte. Ar ķermeņa palīdzību mēs varam izteikt savas domas, emocijas un vēlmes apkārtējiem cilvēkiem. Tas ļauj izpausties visām iekšējām sajūtām uz āru. Ne par velti pirmais iespaids veidojas pateicoties vizuālajam tēlam. Pirmais, kas tiek uztverts, ir vizuālais izskats. Tam seko balss tembrs un dzirdētā informācija.

Ārējais izskats var kalpot kā panākumu atslēga profesionālajā dzīvē un ikdienā, bet var gadīties, ka mūs neapmierina tas, ko redzam spogulī. Ja tas ir tā, tad paši ciešam no neapmierinātības radītajām sekām. Tā kā no sevis paša nav iespējams izvairīties, tad labākais veids, kā risināt radušos problēmu, ir saprast, ko tieši vēlamies mainīt. Tālāk jau atrodamas dažādas metodes un paņēmieni, kā uzlabot ārieni, lai tā atbilstu mūsu vēlmēm. Mūsdienu tehnoloģijas ir strauji attīstījušās, tāpēc klientiem pieejamas arvien modernākas un efektīvākas metodes, kas sniedz tūlītēju un acīmredzamu rezultātu. Ķirurģiskas iejaukšanās alternatīva ir kavitācija.

Kavitācija ir neagresīvas ārstniecības metode, ar kuras palīdzību iespējams novērst tauku nogulsnējumus un celulītu.

Kā izpaužas šī ārstniecības metode?

Īpaša veida ultraskaņas viļņi iedarbojas uz taukšūnām un tajās izveidojas mikroskopiski pūslīši. Tie sašķidrina taukus un izstumj tos no taukšūnām. Tādējādi tauki tiek dabiski izvadīti no organisma.

Kādā veidā tauki tiek izvadīti?

  • 90% tauku izvadās ar limfātisko sistēmu
  • 10% tauku absorbē asinis

Kavitācijas procedūras rezultāti:

  • Pozitīvs vizuālais uzlabojums
  • Jau pēc pirmās procedūras samazinātas tauku šūnas
  • Iegūtā rezultāta noturība

Mērķtiecīga virzība uz mērķi

Lai modelētu ķermeņa kontūras pēc saviem ieskatiem un panāktu vēlamo rezultātu, ieteicams procedūru veikt regulāri un periodiski – vienu reizi nedēļā. Periodiska procedūras veikšana nepieciešama, lai nepārslogotu limfātisko sistēmu.

Kavitācija sniedz iespēju atbrīvot no taukaudiem šādas zonas:

  • Seju
  • Krūšu rajonu
  • Sēžamvietu

 

Leave your comment