Klubkrēsls tavai viesistabai – kādu izvēlēties?

krēsli internetāTātad tu vēlies iegādāties klubkrēslu savam mājoklim, taču nezini, kā izvēlēties labāko? Patiesībā, daudziem cilvēkiem lielākas grūtības sagādā tieši mīkstā krēsla, nevis dīvāna izvēle. Jā, ir zināms, ka dīvāns dominēs telpā, jo tas ir izmēros krietni lielāks. Taču viss iekārtojums šķiet ne līdz galam pabeigts, ja tam netiek pievienots arī mīksts un ērts klubkrēsls.

Mūsdienās cilvēki vairs nepievērš tik daudz uzmanības tam, vai visi krēsli un dīvāni nākuši no viena komplekta. Izvēles iespēju ir daudz, taču jāzina, kam pievērst uzmanību.

Kā krēsls tiks izmantots?

Ir svarīgi saprast, kāds būs tavas jaunās mēbeles pielietošanas veids. Vai tu vēlies tajā ieritināties, lai palasītu grāmatu? Varbūt paskatīties televizoru? Iespējams, tev nepieciešams klubkrēsls ar taisnu un stabilu aizmuguri, lai mēbeli varētu izmantot arī tad, kad ciemos atnāks viesi. Vai arī tu vienkārši meklē mēbeli, kas padarītu tavu viesistabu interesantāku? Tāpat padomā, kur krēsls atradīsies. Viesistabā, dzīvojamā istabā, guļamistabā?

Noskaidro savu stilu

Kad ir skaidrs, kur klubkrēsls tiks novietots un kādam mērķim to izmantosi, nākamais solis ir piemērots stila atrašana. Iespējams, tev patīk senlaicīgas mēbeles, bet varbūt tu dod priekšroku kam ļoti modernam un mūsdienīgam? Protams, ir viegli atrast ko pavisam neuzkrītošu un pat garlaicīgu, taču, vai tu tiešām to vēlies? Varbūt ir laiks dot priekšroku kam pievilcīgākam un interesantākam?

Izmērs

Šim faktoram ir svarīga loma ne tikai mēbeļu, bet arī daudzu citu lietu iegādē. Galu galā, tev taču ir jāatrod krēsls, kuram pietiks vietas izvēlētajā telpā. Būtu muļķīgi pirkt klubkrēslu, pirms tam neveicot mērījumus. Tāpēc atceries, ka vispirms nepieciešams izmērīt, kāda augstuma, platuma un garuma krēslu tu vari atļauties iegādāties. Tas, ka visām mēbelēm telpā jābūt vienā augstumā, ir mīts. Dažādi līmeņi piešķirs telpai interesantu izskatu.

Krēsla virsmas materiāls – praktisks vai stilīgs?

To, kāds būs klubkrēsla audums, ir jāizvēlas rūpīgi. Ja mājas ir mazi bērni, kaķi un suņi, ņem vērā, ka prātīgāks pirkums būtu krēsls, uz kura materiāla tik ļoti neizceļas pleķi, kā arī to ir viegli tīrīt. Taču, papildus materiālam, tev jāizvēlas arī krāsa, tekstūra un raksts. Šobrīd gan apģērbos, gan arī interjera elementos īpaši populārs ir samts. Kuram gan nepatīk šis maigais un elegantais audums? Turklāt tas pieejamas dažādās, izsmalcinātās krāsās, piemēram, tumši zilā, tumši zaļā, bordo utt.

Esam apkopojuši visus svarīgākos aspektus, kas tev jāzina, lai iegādātos tieši tādu mīksto krēslu, kādu vēlies. Ceram, ka tev šie padomi noderēs. Varbūt tev ir vēl kāds ieteikums no savas pieredzes? Dalies ar to komentārā!

Leave your comment