Ko esam dzirdējuši par Siemens ledusskapjiem?

siemens ledusskapjiJāatzīst, visbiežāk tika dzirdēts par Siemens mobilajiem tālruņiem, ne sadzīves tehniku. Kā nākas secināt, ielūkojoties sadzīves tehnikas preču piedāvājumu klāstā – pastāv arī Siemens ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas un putekļu sīcēji (kā arī citas sadzīves tehnikas preces). Padomājot varam atcerēties, ka reizēm ir gan manītas šāda ražotāja sadzīves tehnikas preces, tomēr lielākoties pircēji mēdz izvēlēties kādu no populārāko un “skaļāko” ražotāju precēm. Tiesa, ir vērts ielūkoties arī Siemens piedāvājumā – piemēram, ja lūkojam pēc jauna ledusskapja.

Ražotājs ir zināms – nav tā, ka izvēlamies ražotāju, ko dzirdam pirmo reizi dzīvē. Turklāt, pēc nelielas izpētes, nākas secināt, ka kvalitāte nav zemāka par citu ražotāju piedāvātajām ierīcēm – arī jauno tehnoloģiju ziņā Siemens ledusskapji neatpaliek. Toties nedaudz varam ieekonomēt cenas ziņā, ja pareizi pameklējam piedāvājumus.

Arī Siemens ledusskapji piedāvā tās pašas jaunāko tehnoloģiju iespējas, dažādos izmērus, formātus (saldētava augšā, apakšā vai side-by-side ledusskapjus) un dizainus. Piemēram, varam izvēlēties Siemens ledusskapja modeli ar HyperFresh atvilktni, kas ilgāk nodrošina svaigumu dārzeņiem, augļiem un citai pārtikai, kā arī, ar to ir ļoti viegli rīkoties. Turklāt ledusskapju modeļos ar šādu tehnoloģiju ir padomāts par to, lai atvilktnes forma un darbība augļiem un dārzeņiem nodrošinātu labvēlīgu vidi.

Jau zināmā un populārā noFrost tehnoloģija arīdzan pieejama Siemens ledusskapjos – lai izvairītos no agrāko laiku pierastās rīcības – ledusskapja atkausēšanas, mūsdienu ierīcēs ierīkota īpaša tehnoloģija, kas nosaka precīzu atkausēšanas cikla noteikšanu un šo procesu veic automātiski – lai novērstu ledus un sarmas uzkrāšanos ierīces korpusā.

Siemens ledusskapji dzesēšanai un saldēšanai piedāvā optimālas ērtības un rīcības brīvību, sākot ar dažnedažādām šo ledusskapju un saldētavu formām, krāsām un funkcijām – tāpēc arī par to, lai ierīce iekļautos kopē virtuves dizainā, nav jāsatraucas – vien atbilstoši jāizvēlas. Savukārt izmantojot izņemamus ledusskapja nodalījumus un atvilktnes, elastīgus separatorus un papildu grozus, visi piederumi pēc jūsu vajadzības satilpst gan ledusskapjos, gan saldētavās — lai ko arī nebūtu nepieciešams atdzesēt vai sasaldēt. Tāpat, ir vērts zināt, ka dažiem modeļiem vienas ierīces dažādajos slēgtajos nodalījumos iespējams mainīt temperatūru vai mitrumu atbilstoši jūsu pārtikas vajadzībām.

Tehnoloģijas gājušas pat vēl tālāk – jaunajiem Siemens ledusskapjiem piedāvājumā ir kas vairāk nekā tikai ideāls svaigums, pievilcīgs izskats un mazs enerģijas patēriņš vien. Izmantojot lietojumprogrammu Home Connect, varat pat veidot savienojumu ar savu ledusskapi.

Leave your comment