Labākās vakances Rīgā ar iespēju apgūt jaunas prasmes

Ne vienmēr ir vajadzīgs augstskolas diploms, lai uzsāktu veiksmīgu karjeru. Tāpat nav jāpiesakās mācībām jaunā augstskolā, lai nomainītu esošo karjeru. Ir uzņēmumi, kuri gatavi apmācīt savus topošos darbiniekus un sniegt vajadzīgās zināšanas, tostarp nozarēs, kurās citi zināšanas iegūst augstskolas solā vairāku gadu garumā. Dažkārt tikai pēc augstskolas beigšanas studenti aptver, ka izraudzītā sfēra patiesībā nesniedz gandarījumu. Tomēr pārliecināties par karjeras piemērotību vislabāk iespējams tieši darba vietā. Tāpēc pieteikties darbam uzņēmumā, kas piedāvā ieskatu interesējošās sfēras aizkulisēs ir viens no labākajiem veidiem, lai saprastu, vai tas ir virziens, kurā gribētos attīstīties un izglītoties arī turpmāk.

Saistībā ar to nolēmu izpētīt, ko piedāvā labākās vakances Rīgā. Un labākās vakances Rīgā, ņemot vērā manu uzstādījumu, šajā gadījumā ir tās, kuras ievietojuši uzņēmumi, kas sniedz saviem darbiniekiem iespēju apgūt jaunas prasmes, lai nākotnes karjeru saistītu ar pavisam jaunu nodarbošanos. Turklāt šajā gadījumā par mācībām maksāt nenākas no savas kabatas, bet tās sponsorē jaunais darba devējs. 

Labākās vakances Rīgā Nr. 1

Starp visiem piedāvājumiem, ko atradu, manu uzmanību jo īpaši piesaistīja Tieto darba sludinājuma reklāma. Tas ir IT uzņēmums ar plašām darba iespējām. Piedāvājums ir ļoti valdzinošs – jaunais darbinieks saņem iespēju apgūt norvēģu valodu 3,5 mēnešu laikā Norvēģu valodas akadēmijā. Katru mēnesi par jauno prasmju apgūšanu topošais darbinieks saņem pieklājīgu stipendiju – 400 EUR mēnesī. 

Pēc tam nākamos 2 mēnešus norvēģu valodas apguve turpinās, papildus apgūtot arī darba pienākumus. Šajā laikā stipendija saņemta vairs netiek, bet tiek maksāta darba alga par pilnas slodzes darba laiku. Jaunākajā sludinājumā teikts, ka šāda akadēmija tiek rīkota jau 16. reizi. Līdz ar to iespējams secināt, ka tas nav vienreizējs piedāvājums, bet gan potenciāls labākās vakances Rīgā piedāvājums vēl vismaz vairākus gadus uz priekšu.

To iekļauju savu labāko vakanču Rīgā topa pirmajā godpilnajā vietā, jo apgūt kādu no ziemeļvalstu valodām bez maksas, turklāt par to vēl saņemot stipendiju, visnotaļ līdzinās neticamam sapnim. Turklāt neatsverams bonuss ir Tieto nodrošinātā iespēja strādāt attālināti no jebkuras vietas Latvijā. Kopš Covid-19 laikiem daudzi vairs ofisos atgriezties nevēlas, novērtējot attālināta darba priekšrocības. 

Šī Tieto labākā vakance Rīgā visnotaļ ir īsta medusmaize. 

Labākās vakances Rīgā Nr. 2

Vēl viena iespēja vienlaikus tikt gan pie profesionālām zināšanām, gan jaunas darba vietas, ir aptieku tīkla sniegto iespēju izmantošana farmācijas jomā. Aptiekas piedāvā apmaksātas studijas Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā farmaceita asistentiem. Studijas aizņem 2,5 gadus, turklāt ārpus Rīgas dzīvojošajiem šī labākā vakance Rīgā apsola arī dienesta viesnīcas apmaksu studiju laikā. Tāpat teorētiskās zināšanas paralēli studijām iespējams praktizēt turpat aptiekā. 

Aptieku piedāvājumi ir dažādi. Labākās vakances Rīgā aptieku jomā piedāvā ne vien studiju maksas finansēšanu, bet arī iespēju vienlaikus saņemt darba algu paralēli strādājot aptiekā. Tiesa, tādā gadījumā var nākties rēķināties ar visai noslogotu grafiku pat 6 dienas nedēļā, tomēr tas ir tā vērts, lai iegūtu profesiju, kas tiek uzskatīta par vienu no pieprasītākajām starp veselības aprūpes speciālistiem.

Labākās vakances Rīgā Nr. 3 

Visbeidzot, trešajā vietā nominēju labākās vakances Rīgā izglītības jomā. Piemēram, Valodu vēstniecība nodrošina iespēju strādāt ar dažāda vecuma klientiem, kas vēlas apgūt anglu valodu, un sniedz nepieciešamo apmācību un materiālus bez maksas. Tas ļauj iegūt zināšanas, pieredzi un izpratni par nodarbību organizēšanu un jaunākajām svešvalodu apmācības metodēm. Ilgtermiņā šīs zināšanas ļauj nobruģēt ceļu veiksmīgai karjerai kādā no internacionālajām skolām, piemēram, kā skolotāja asistentam. 

Darbs ar pievienoto vērtību

Kopumā secinu, ka labākās vakances Rīgā visnotaļ ir tās, kuras darbiniekiem sniedz iespēju apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Tie ir darba piedāvājumi, kurus raksturo win-win stratēģija, jo ieguvējs ir gan darba devējs, gan jaunais darbinieks. Turklāt, meklējot jaunu darbu, ir vērts pievērst uzmanību tam, vai izvēlētajā amatā būs iespēja iemācīties ko jaunu un vērtīgu, kas pavērs vēl labākas karjeras iespējas arī nākotnē. 

Mans labāko vakanču Rīgā Top 3 iezīmē nelielu daļu no plašo iespēju panorāmas. Tiem, kuriem nav iespējas segt apmācību maksu augstskolā, darba piedāvājumi ar finansētām apmācībām jaunu prasmju iegūšanai ir laba izeja no šķietamās bezizejas. 

Ja arī Tu zini par kādu darba devēju, kas piedāvā ne vien jaunu darbu, bet arī iespēju iegūt jaunas vērtīgas zināšanas un prasmes, padalies komentāru sadaļā! 

Leave your comment