Lego konstruktoru piedāvājums 220.lv interneta veikalā!

lego seja

Lai cik laika arī nebūtu pagājis, Lego konstruktori joprojām ir viena no populārākajām un attīstošākajām rotaļlietām visā pasaulē. No laika, kad es vēl atceros Lego, šis tas tomēr mainījies – piedāvājums kļuvis plašāks, Lego tematiskais piedāvājums paplašinājies. Tagad Lego ir interesanti gan zēniem, būvējot kosmosa kuģus, policijas iecirkņus un supervaroņu cīņas, gan meitenēm, kuras var veidot princešu pilis, karietes vai pat visu pasaku pasauli. Lego vienmēr ir bijušas zināmas ar savu kvalitāti, attīstošo funkciju un piemērotību dažādiem vecumiem – sākot no pašiem mazākajiem, līdz jau lielākiem bērniem, un galu galā, pašiem vecākiem.

Tā kā tuvojas gada noslēgums – dāvināšanas laiks vairs nav aiz tāliem kalniem, Lego konstruktori var būt lieliska dāvana. Un tiem, kuriem ne īpaši patīk veikalu garās rindas pirms pašiem svētkiem, vai tiem, kuriem tā ilgi un daudz pa veikaliem staigāt laika nav vispār – iepirkšanās internetā ir lielisks risinājums un reizēm pat glābiņš. Arī Lego rotaļlietas varam atrast interneta veikalos. Piemēram – 220.lv

Ja gribam iegādāties dāvanu pārdomāti, nevis iesteidzoties veikalā, izvēloties vienu no, jo tas šķiet aptuveni atbilstoši, tad interneta veikalā 220.lv varam rūpīgi apskatīt izvēlēto preci, izlasīt vecumu, kādam bērnam Lego komplekts būs piemērots, palasīt par tematiku – puikām vairāk vai meitenēm patiks, detaļu skaitu un vēl un vēl. Tā varam dāvanu izvēlēties rūpīgi, nesteidzīgi un galvenais – nekur nedodoties.

Ja nedaudz par Lego konstruktoriem gan vispār, gan tiem, kurus iespējams atrast interneta veikalā220.lv (piedāvājums ir plašs), tad, kā jau minēju – vispirms izvēlamies pēc vecuma. Tā kā Lego piemēroti bērniem, kas sasnieguši jau pusotra gada vecumu, tad Lego Duplo konstruktori ir salīdzinoši vienkārši un tādēļ piemēroti jaunākiem bērniem. Tie ir krāsaini, ar patīkamām formām un atbilstoši tematiskajai izvēlei, kas būtu patīkamāki mazajiem. Arī detaļas Lego Duplo konstruktoros ir lielākas, lai mazajiem būtu drošāk spēlēties. Lielākiem bērniem jau ir pavisam cita, plaša un raiba izvēle – atšķiras gan tematika, kādā var izvēlēties, gan detaļu skaitā.

Leave your comment