Lētas biroja mēbeles

letas biroja mebelesNe tikai mājas, bet arī darbā, mēs vēlamies justies ērti un patīkami, lai darbi labāk raisītos un darba vieta nebūtu lielākais murgs, kurā jāpavada dienas lielākā daļa. Lielu lomu tajā spēlē ne tikai ieņemamais amats un veicamie darba uzdevumi, bet arī tas, kāda ir apkārtējā vide, kurā mēs uzturamies, kamēr esam darbā. Tīrība, kārtība, telpas apgaismojums un iekārtojums – šie ir tikai daži kritēriji, kas nosaka to, vai darbinieks jutīsies labi savā darba vietā un nebūs stresa pilns un nervozs vai nomākts. Diemžēl, ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē ir tādi darba devēji, kuri uzskata, ka ja darbs ir vajadzīgs, tad to darīs jebkādos apstākļos. Jā, ir cilvēki, kuri uz to parakstīsies un piekritīs, bet tad jājautā, vai darba devējs būs apmierināts ar padarīto darbu kvalitāti?

Sakārtota vide – sakārtots prāts!

Austrumu kultūrām ir izveidojusies pat vesela filozofija par to, kā ir jāiekārto telpas, lai tās būtu saskaņā ar katra cilvēka iekšējo ES un prāta stāvokli. Daudzi pēc šiem ieteikumiem iekārto savu mājokli, bet citi to uztver par pilnīgām muļķībām. Ja šie ieteikumi der mājoklim, tad noteikti, ka ir derīgi arī darbam, jo tā ir vieta, kur cilvēks pavada lielāko dienas daļu un ir tikai saprotams, ka vēlas tajā justies ērti, lai darbs labāk veiktos uz priekšu. Varētu domāt, ka biroja mēbeles, kas parasti aprobežojas ar krēslu, galdu un varbūt kādu plauktu vai skapīti, nav tā vērtas, lai sāktu pētīt veselu filozofiju par to, kā justies labi darbā (sabiedrībā arī valda uzskats, ka darbs ir darbs un tam nav jāpatīk , bet tas ir jāizdara), taču pārsteigti būsiet gan paši, gan arī priekšnieks, kad jutīsiet labos darba rezultātus, kas radusies pateicoties tam, ka biroja mēbeles kabinetā ir tikai pavisam nedaudz pārvietotas un varbūt pievienots kāds akcents, kas telpas izskatu un sajūtas, rada visai patīkamas.

Kur iegādāties biroja mēbeles?

Mēbeles pēdējā laikā kļūst ar vien populārāka prece, kas tiek pirkta internetā. Jā, tieši tā, arī mēbeles ir iespējams iegādāties tieši šādā veidā. Nevajag baidīties no to gabarītiem, jo tās ir viegli montējamas un kurjeri tās parasti piegādā līdz mājas durvīm. Interneta veikali ļoti labprāt piemēro arī dažādas atlaides daudzām precēm, tajā skaitā biroja mēbelēm. Ņemot vērā to, ka virtuālo veikalu uzturēšanas izmaksas ir daudz zemākas, nevajag par to brīnīties, bet izmantot iespēju iepirkties lēti un izdevīgi. Šādā veidā ir iespējams iegūt savā īpašumā kvalitatīvas un skaistas preces par smieklīgām cenām, kas daudziem šķitīs gadsimta darījums.

Leave your comment