Ļoti izdevīgs kupons – vai piedāvājumam patiešām var ticēt?

ļoti izdevīgs kupons

Kuponu akcijas ir pēdējo gadu populārākās akcijas Latvijā. Pavisam noteikti lielākā daļa iedzīvotāju ir iegādājušies kādu preci vai pakalpojumu kādā no vietējiem kolektīvās iepirkšanās portāliem. Ierasts, ka tos sauc arī par kuponu portāliem. Šie portāli izceļ iespaidīgo atlaidi. Ļoti izdevīgs kupons sasniedz pat 90% atlaidi, tāpēc ir ārkārtīgi populāri. Tā kā šo portālu ir salīdzinoši daudz, kopējais aktuālo piedāvājumu daudzums sasniedz vairākus tūkstošus piedāvājumu mēnesī.

Kāpēc kuponu portāli ir tik populāri?

Šie akciju piedāvājumi ir kļuvuši tik pieprasīti vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā ir laika ekonomija, jo nav jādodas uz veikalu izvēlēties piemērotu preci sev vai dāvanu radiem un draugiem. Otrs iemesls ir pievilcīgā cena, kas patiešām reizēm neliekas ticama. Trešais iemesls ir cilvēka psiholoģija, kas ieraugot tik zemu cenu vienkārši spiež iegādāties pat īsti nevajadzīgu jaunu lietu.

Kam pievērst uzmanību

Īpaša uzmanība šo akciju laikā jāpievērš kvalitātei. Jāsaprot, vai produkta kvalitāte akcijas laikā atbilst ikdienai? Ja akcijas laikā ir liels pieprasījums un netiek palielināts darbinieku daudzums un kapacitāte, kvalitāte pamatīgi cieš un pircēji var kļūt ļoti neapmierināti. Sevišķi izplatīta šī problēma ir ēdināšanas uzņēmumu sfērā. Ir vērts pievērst uzmanību detaļām – vai iepriekš šādas akcijas jau ir realizētas un cik daudz kuponi pirkt. Parasti portālos tiek atstātas arī atsauksmes.

Noteikti jāpārbauda vai akcijas laikā netiek mākslīgi palielinātas cenas, lai atlaide izskatītos lielāka. Lielākajā daļā gadījumu piedāvājumi ir izdevīgi, tomēr nereti gadās arī krāpnieciski uzņēmēji. No nepatīkamām situācijām  var izvairīties, ja iepriekš izpēta cenas internetā un salīdzina tās ar konkurentiem. Bieži vien kuponu piedāvājumi maziem uzņēmumiem kļūst par ikdienu, jo lielā pieprasījuma dēļ savus produktus var tirgot tikai piedāvājot akcijas, kas nekad nebeigsies.

Produkta pieejamība

Produkta pieejamība un piegādes laiks var sagādāt būtiskas neērtības, ja konkrētā prece nepieciešama uzreiz. Ja vajadzīgā lieta vai pakalpojums  ir ļoti kārdinošs un informācija ir neskaidra, vienmēr labāk nosūtīt e-mailu un iegūt apstiprinājumu par piegādes vai saņemšanas laiku.

Ja nepieciešams iegadāties kādu pakalpojumu, piemēram,  manikīru, spa, viesnīcu vai ceļojumu, par ko jāveic rezervācija, ļoti rekomendējams pirms kupona iegādes piezvanīt un noprecizēt pakalpojuma pieejamību noteiktajā datumā. Vienkāršākais veids ir uzreiz veikt rezervāciju un tādējādi būt 100% drošam par to, ka nebūs jāsagaida negaidīti pārsteigumi.

Leave your comment