Pāris ieteikumi cilvēkiem, kas vēlas apdrošināt dzīvokli

dzivokla apdrosinasanaVienalga, vai dzīvojam lielā privātmājā, vai nelielā vienistabas dzīvoklītī, zinām, ka mājokļa drošība ir svarīga jebkurā gadījumā. Katru dienu vēlamies būt pārliecināti, ka pēc darba mums būs vieta, kur atgriezties, savukārt svētku reizēs mājās varēsim sapulcināt savus draugus un radus. Šo iemeslu dēļ, par savu mājokli ir jāparūpējas, jo dzīve tomēr ir pilna negaidītu pārsteigumu, turklāt ne vienmēr tie ir patīkami. Lai vai kā, apdrošināšana sniedz papildu drošības sajūtu. Kas jāņem vērā tad, ja esam nolēmuši iegādāties, piemēram, dzīvokļa apdrošināšanu?

Latvijā pieejamo apdrošināšanas kompāniju saraksts ir diezgan garš, taču viena no tām – Compensa, saviem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu dzīvokļa apdrošināšanas polisi. Compensa ir pirmais šāda veida uzņēmums, kurš dod iespēju, apdrošināt dzīvokli uz termiņu līdz pat 3 gadiem! Ko jūs iegūstat? Pirmkārt, zemāku cenu. Par to varat pārliecināties, apmeklējot mājas lapu www.compensa.lv. Lai aprēķinātu apdrošināšanas maksu savam dzīvoklim, jums būs jāsniedz šāda informācija:

  • Dzīvokļa platība;
  • Gads, kurā būvēts dzīvoklis;
  • Gads, kurā rekonstruēts dzīvoklis;
  • Vēlamais maksājumu skaits;
  • Civiltiesiskās atbildības limits;
  • Vai mājoklī ir iebūvēta sauna/pirts?
  • Vai mājoklim ir ierīkota signalizācija?
  • Vai mājoklī šobrīd norit būvniecības darbi?

Kad šie dati būs norādīti, Compensa kalkulators pavisam ātri aprēķinās dzīvokļa apdrošināšanas polises cenu. Iedomājieties, jums pat nebūs jāiziet no mājas, lai noskaidrotu šādu informāciju!

Tie, kurus interesē, kas ietilpst Compensa apdrošināšanā, varam pastāstīt, ka tajā iekļauts: viss ēkas stiklojums, būvniecības darbi un mājoklī esošo objektu rekonstrukcija, vārti un automātika, inženierkomunikācijas mājokļa teritorijā, kā arī jūsu mājvietas ārējā un iekšējā apdare, garāžā vai dārzā esošā sadzīves tehnika utt. Kā jau noprotat, šeit minētas arī tās polises daļas, kuras biežāk attiecas tieši uz privātmāju apdrošināšanu.

Compensa piedāvā saviem klientiem dzīvokļa apdrošināšanas polisē iekļaut dažādus papildu riskus, taču jāņem vērā, ka ikviens risks, kuru pievienosiet, paaugstinās maksu par apdrošināšanu, tādēļ rūpīgi izlemiet, kuri no tiem ir tieši jums nepieciešami.

Viens no papildu riskiem, kuru iespējams iegādāties, ir nelaimes gadījumu apdrošināšana. Tā noderēs situācijās, kad, piemēram, kāds gājējs būs nokritis uz jūsu nenotīrītās ietves vai arī jūsu suns sakodīs kaimiņu. Tāpat šī apdrošināšana darbojas arī gadījumos, kad, veicot mājoklī remontu, jūs, pārbīdot mēbeles, netīšām saskrāpēsit grīdu, un dzīvokļa saimnieks par to pieprasīs kompensāciju.

Kad apdrošināt dzīvokli vai kādu citu nekustamo īpašumu, noteikti neaizmirstiet par pašrisku, kas ir zaudējumu daļa, kuru jūs segsit no saviem līdzekļiem.

Ja jūs vēl šaubāties par to, vai apdrošināt savu mājokli, padomājiet par iespējamām izmaksām gadījumā, ja, piemēram, jūsu dzīvoklis tiek aplaupīts. Šādā situācijā apdrošināšana būtu ļoti noderīga. Par to, kad vēl apdrošināšanas polises esamība jums palīdzētu daudz vienkāršāk atrisināt dažādas problēmas, ienāciet un aplūkojiet vietnē www.compensa.lv!

Leave your comment