Rokas pulksteņu remonts Šveices līmenī

rokas pulksteņu remonts

Luksusa pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Šveices pulksteņu pārdevējs var kļūt par uzticamāko partneri, izvēloties savam dzīves pulsam piemērotāko pulksteni, ko apliecina gan gadu gaitā uzkrātā pieredze, gan augstākā līmeņa klientu serviss. Katrs oriģinālais Šveices pulkstenis ir unikāls, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Tāpēc ir nepieciešams profesionālākais un uzticamākais pulksteņu meistars, jo pulksteņu remonts ir vitāli nozīmīga servisa sastāvdaļa.

Pulksteņu darbnīcas pakalpojumi

Rokas pulksteņu remonts ir ļoti svarīgs. Pulksteņu darbnīcā parasti ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām, lai varētu veikt mikroputekļu likvidēšanu, tīrīšanu un pulēšanu. Kopējais Šveices pulksteņu remonta piedāvāto pakalpojumu spektrs ir visplašākajā diapozonā, jo klientiem tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:

  • Barošanas elementu nomaiņa
  • Vispārēja diagnostika
  • Tīrīšana ar ultraskaņas iekārtu
  • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude
  • Korpusa restaurācija
  • Jauna stikliņa uzstādīšana
  • Detaļu pasūtīšana un izgatavošana
  • Iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra un citu daļu remonts.

Kāpēc izvēlēties Šveices kvalitātes rokas pulksteni?

Izvēloties kvalitatīvāko rokas pulksteni, jāpievērš uzmanība COSC sertifikātam (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas ir papildus garantija, jo katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts ir piešķirts, ir izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur,pārbaudes ietvaros, laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos.

Šveices ražojums –  droša izvēle profesionāļiem

Pulksteņu gatavošanā tik izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt, rotājumi ir autentiski dārgakmeņi, nevis kristāli.  Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā. Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas, vai pat pieaug. Jo ir luksusa vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem. Arī tas ir iemesls, kāpēc pulksteņu remonts ir tik svarīgs, jo jābūt drošam, ka rokas pulkstenis tiks pienācīgi aprūpēts.

Šveices pulksteņi ir veiksmīgi pilda  pulksteņa pamatfunkciju, proti, laika rādīšanu,  ar statusu apliecinošu papildinājumu par tā nēsātāja labklājību. Ikviens, kas dzīvē kaut ko ir sasniedzis, vēlas apstiprināt savu veiksminieka statusu. Viens no šādiem noderīgiem simboliem ir Šveices pulkstenis!

Leave your comment