SMS kredīti no 18 gadiem – Vai tiešām?

kredīts-telefonā

    Lai arī ir daudz un dažādas informācijas, ka pārsvarā SMS kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma, tomēr ir iespējams atrast dažus aizdevējus, kuri ir pazeminājuši savus nosacījumus par vecuma ierobežojumu un piedāvā jauniešiem vecumā no 18 gadiem arī saņemt SMS kredītu. Ja esi atbildīgs jaunietis un zini, ka līdzekļi ir ļoti nepieciešami un esi izvērtējis savas iespējas tās atdot, tad ir jābūt iespējai arī šādai personai saņemt SMS kredītu.

            Jāatzīst, ka jaunieši, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu SMS kredītu var saņemt, ja ir jau izveidotas darba attiecības un jau saņem darba samaksu. Tiem, kuriem nav ikmēneša ienākumi, visticamāk ka SMS kredītu nesaņems. Jaunieši no 18 gadiem ir paaugstināta riska grupa, un vairumam nav darba attiecību, tādēļ var rasties lielas problēmas ar SMS kredīta atmaksu. Tiek uzskatīts, ka šādi jaunieši atrodas vēl vecāku apgādībā un līdzekļi nav nepieciešami. Bet, ja jaunietis ir spēris patstāvīgu soli un jau 18 gadu vecumā ir stājies darba attiecībās, tad tiek piedāvāts šādām personām saņemt SMS kredītu, lai atrisinātu savas nelielās finansiālās problēmas.

            Aizņemoties pirmo reizi, jau 18 gadu vecumā ir jābūt atbildīgam. Aizņemoties SMS kredītu un to neatmaksājot var radīt sev negatīvu kredītvēsturi, kas var ietekmēt iespēju nākotnē saņemt kredītu. Tādēļ, lai nesabojātu savu kredītvēsturi, būtu ļoti jāizvērtē nepieciešamību, un iespējas SMS kredītu atmaksāt.

            Lai saņemtu kredītu nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā un pēc reģistrācijas jau var saņemt SMS kredītu nosūtot īsziņu ar attiecīgo kodu, vai aizpildot pieteikumu aizdevēja mājas lapā. Lai varētu saņemt SMS kredītu nepieciešams būt Latvijas pilsonim un bankas kontam, kā arī telefona numura pieslēgumam.

            Reģistrācija noris ātri un jau 15 minūšu laikā ir iespēja saņemt SMS kredītu savā bankas kontā. SMS kredīts būs piemērots personām no 18 gadu vecuma, kuras aizņemas atbildīgi un ir nepieciešams steidzami papildus līdzekļi, lai atrisinātu īstermiņa problēmas.

Leave your comment