“Hive” mākoņserviss aka Strops

Indeks hive strops

Ir daudz un dažādu datu uzglabāšanas pakalpojumi “mākonī”, bet no kuriem izvēlēties? Vairums ierobežo glabāšanas apjomu un nereti bezmaksas tu saņemsi ne vairāk kā 2GB. Kad GB aizņemti, Tev ir jāsāk failus dzēst vai ar skumjām atvērt jaunu kontu.

Šoreiz ir nedaudz savādāk – Strops jeb „Hive”, piedāvā patiešām nebijušu pakalpojumu iespēju. Pirms tam nepieciešams uzzināt pāris lietas par šo servisu. Darbu tas uzsāka tikai 13.Oktobrī un jau izpelnījies digitālās balvas. „Hive” ir pirmais neierobežotais bezmaksas mākoņserviss pasaulē. Tas ir drosmīgs apgalvojums, nudien, tāpēc dažas lietas tev ir jāzina, kas padara to atšķirīgu no daudziem citiem mākoņservisa pakalpojumu sniedzējiem. Strops, nepiedāvā sinhronizāciju un citi cilvēki nevar izdzēst failus no “koplietošanas mapēm”, jo pastāv tikai lejuplādēšanas iespēja. Kas attiecās uz privātumu – Stropa biznesa modelis bāzēts uz reklāmām un tas patur tiesības augšuplādētos failus “skenēt”, tāpēc, ja privātums Tev ir svarīgs un/vai nodarbojies ar uzņēmējdarbību vai citām svarīgām lietām*, dodies citur. Drīzumā tiks izlaistas arī Android un iOS aplikācijas.

Tev ir atļauts izmantot Stropu, lai pārvaldītu un atskaņotu likumīgi iegūtos failus no savas personiskās kolekcijas un tiesības uzglabāt; labot; dalīties. Nelikumīgi iegūtos failus tiešām nav ieteicams glabāt. Nav jau tā, ka Tev būtu kādi nelikumīgi iegūti faili tik un tā..

Informācija par Tevi un taviem datiem var tikt nodota likumsargiem vai trešajām personām. Viens gan ir jāatzīst – Strops vismaz ir godīgs un pasaka tagad. Visiem servisiem, kas piedāvā pakalpojumu par brīvu, ir kāds āķis, tāpēc esi uzmanīgs.

Leave your comment