Telts vasaras piedzīvojumiem: kā izvēlēties?

teltis internetā Gatavojoties vasaras sezonai, daudziem aktuāla kļūst telts iegāde – galu galā festivāli, atpūta pie jūras, pārgājieni un citi pasākumi bez telts nav iedomājami. Teltis pieejamas plašā izvēlē – atšķiras gan to forma un izmēri, gan kvalitāte un izmaksas.  Lai piedāvājumā orientēties būtu vienkāršāk, piedāvājam dažus vērtīgus padomus.

Konstrukcija

Lai arī varētu šķist, ka telts konstrukcija drīzāk ir gaumes jautājums, tomēr tas nav gluži tiesa. No telts konstrukcijas lielā mērā atkarīgs tas, cik tā būs izturīga un stabila. Tādēļ, pirms lemt par telts iegādi, vajadzētu izvērtēt, kādos apstākļos tā tiks izmantota.

Ja telti plānots uzsliet piemājas mauriņā, šim aspektam nebūs izšķirošas nozīmes. Bet, ja telti paredzēts celt akmeņainās, nelīdzenās vietās, kā arī stipra vēja laikā, tad visdrošāk izvēlēties telti ar krustenisko konstrukciju – tā ir stabilāka un iztur pat lielākas vēja brāzmas.

Parametri

Tāpat būtu jāizvērtē, cik liela telts nepieciešama. Vispirms jau jāsaprot, cik cilvēku teltī nakšņos. Jāpadomā arī, kur tiks novietotas somas, apavi un citas mantas. Labs variants ir telts ar priekštelpu.

Vēl viena opcija – izvēlēties nedaudz lielāku telti. Jāņem arī vērā, ka teltis, kas paredzētas mazākam skaitam cilvēku, parasti ir arī zemākas. Tas nozīmē, ka gara auguma cilvēkiem labāk izvēlēties telti, kas paredzēta lielākam skaitam cilvēku.

Uzstādīšanas ātrums un ērtums

Izvēloties telti, vajadzētu pievērst uzmanību arī tam, cik viegla un ātra ir tās uzstādīšana. Tāpat ik reizi pirms došanās ceļā telti vajadzētu uzstādīt, lai pārliecinātos, ka tā nav bojāta, ka tai netrūkst kāda detaļa.

Iegādes vieta

Teltis nopērkamas dažādās tirdzniecības vietās. Taču, lai ietaupītu laiku un līdzekļus, daudzi izvēlas iepirkties internetā. Teltis internetā pieejamas daudzveidīgā izvēlē, turklāt sev vēlamo risinājumu var atrast ātri un vienkārši – jebkurā sev ērtā laikā. Svarīgi atcerēties, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atdot preci pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst prasībām.

Leave your comment