Uzņēmums RGJ un tā darbības niša

rgj.lv dūmvadi, krāsnisBūsiet pārsteigti par to, cik Latvijā ir daudz ģimenes uzņēmumu, kuri ražo ļoti daudz un dažāda veida preces un arī pakalpojumus, kas augsti kotējas ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgos. Viens no šādiem uzņēmumiem ir RGJ, kas tirgū piedāvā dažāda veida, nerūsējoša tērauda skursteņus. Uzņēmums savu darbību sāka no divu cilvēku sastāva, kas savu piedāvājumu veidoja piemājas saimniecībā un nu ir izaudzis līdz 14 cilvēku lielai darbinieku komandai, kas ražo preces ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgum, un, kas nav ne mazāk svarīgi, tieši RGJ ražotos dūmvadus ir novērtējuši Vācijas klienti, kas ir vieni no prasīgākajiem un sīkumainākajiem klientiem visā pasaulē.

Produkcija.

RGJ ražo nerūsējoša tērauda skursteņus, kas ir domāti jebkāda veida apkures sistēmām. Visas izgatavotās preces atbilst Eiropas Savienības standartiem un ir veidotas no kvalitatīviem materiāliem. Visi izgatavotie dūmvadi, jeb tautas valodā vienkārši sakot skursteņi, ir piemēroti jebkurai mūsdienīgai apkures sistēmai, kas pamazām dauzās mājās nomaina parastās podiņu krāsnis. Nerūsējoša tērauda skursteņi nodrošina ne tikai drošāku kurināšanu, bet arī skursteņa mūžu, jo tas nevar iebrukt un aizdegties kā parastie ķieģeļu mūra skursteņi. RGJ ražo nerūsējoša tērauda dubultsienu dūmvadus ar izolāciju, nerūsējoša tērauda čaulas esošā dūmvada drošībai un dažādas melnā tērauda caurules ar ko savieno apkures katlu vai krāsniņu ar pašu dūmvadu.

Konstruēšana.

Ņemot vērā to, ka Latvijā ļoti dauzām privātmājām un koka daudzdzīvokļu ēkām ir jau būvēšanas brīža saglabājušies mūrētie skursteņi un arī krāsnis, tad pamazām notiek nomaiņa uz mūsdienīgāku apkures sistēmas ieviešanu, jo tā ir ne tikai drošāka, bet arī izdevīgāka un funkcionālāka par, kaut vai tām pašām, čuguna mazajām krāsniņām, ko daudzi iebūvēja, nomainot podiņu krāsnis. Pozitīvi vērtējams ir tas, ka šos dūmvadus elementāri var uzstādīt katrs pats – nepieciešams tikai savienot visas nepieciešamās detaļas un mājoklis iegūs jaunu skursteni, kas kalpos vēl ilgāk.

Leave your comment