Vai iespējams būt par vecu lai saņemtu kredītu?

naudas-aizdevums-internetaŅemot jebkāda veidu kredītu, visiem kā viens pretī parādās – „Kredīts tiek izsniegts no tāda un tāda gada vecuma”. Kredīti lielākoties tiek izsniegti no 20 un 21 gada vecuma, tomēr vai kāds ir ievērojis, ka pastāv arī otrs vecuma ierobežojums, kas neļauj paņemt kredītu, piemēram 80 gadus vecai personai?
Jā, diemžēl tā ir, bet šādu risku neuzņemas gandrīz neviena kredītiestāde. Lielākā kredītu kompāniju, piedāvā kredītu aizņemties sākot no 20 – 21  gadu vecuma. Tomēr ir arī atsevišķi aizdevēji, kas kredītu izsniedz arī no 18 gadu vecuma. Taču pretī parādās cipars, kas norāda arī to, līdz cik lielam vecumam drīkst aizņemties. Sāksim ar to, ka vidējais mirstības vecums Latvijā grozās ap 75-85 gadiem. Tieši uz šī pamata bāzes, jebkurš aizdevējs izvērtē, līdz cik lielam vecumam drīkst izsniegt nepieciešamo kredītu.
Lielākā daļa aizdevēju kredītu izsniegs līdz 70 gadiem. Ja Jums ir 70 gadi un aiziesiet uz kādu iestādi, vai pat pēc ātrā kredīta, Jums visticamāk tiks atteikts!
Tomēr pastāv arī vairākas kredītiestādes, kas naudu aizdod līdz 75 gadu vecumam.

Leave your comment