Vai kontaktlēcas internetā ir droši pirkt?

Kontaktlecas-5 lensorDzīvojot tehnoloģiju laikmetā, viss tiek veidots un pakārtots cilvēku vēlmēm un vajadzībām. Galvenokārt, lietas tiek radītas tādēļ, lai cilvēkiem pietiktu vairāk laika un nebūtu jādzīvo mūžīgā steigā. Ironiskā kārtā, mūsu ikdiena ir padarīta tik tehnoloģiska, ka rezultātā laika ir palicis mazāk, jo ir jāpaspēj daudz vairāk kā mūsu spēkos. Ko darīt steidzīgiem cilvēkiem, kuriem vēl jāpaspēj pa kādu brīdi arī iepirkties? Atliek iepirkties internetā! Mūsdienās internetā var iegādāties visu – sākot ar zeķēm un beidzot ar pienu un maizi. Daudziem liksies interesanti tas, ka internetā var iegādāties arī tādu lietu kā optikas preces, kas parasti ir ōti individuāls pirkums.

Uztraukumam nav pamata!

Mūsdienās interneta veikali ir tik attīstīti, ka nodrošina ne tikai automātisku pirkuma apmaksu, bet arī kvalitatīvas preces un drošu preču piegādi. Kontaktlēcas internetā ir viena no tām precēm, ko lielākā daļa cilvēku vairītos pirkt bez aptaustīšanas un apskatīšanas dzīvē, nevis bildītē savā interneta pārlūkā. Lensor.eu ir interneta veikals, kas ir specializējies kontaktlēcu un to aksesuāru tirdzniecībā. Veikalam ir arī izveidojusies sadarbība ar Latvijas lielākajiem optikas veikaliem un ir iespējams pasūtīto preci saņemt tieši tur, ja tā ir ērtāk. Kontaktlēcas internetā nav nekāda ekstra, bet viens no daudzajiem preču veidiem, mūsdienās ir iespējams iegādāties ar interneta starpniecību.

Piegāde.

Lensor.eu piedāvā ļoti advancētu piegādes sistēmu, kas ļauj klientam preci saņemt sev ērtā vietā, tostarp DUS Statoil! Ņemot vērā to, ka viss preču klāsts ir atrodams uz vietas veikalā, tad nav jāuztraucas par to, ka uz pasūtījumu varētu būt ilgi jāgaida, kamēr veikals to vēl atsevišķi pasūtīs un tikai pēc ilgāka laika nosūtīs klientam. Lensor piedāvā sekojošas piegādes metodes:

  • Ekspress kurjers, kurš pie Jums ieradīsies 1 -5 stundu laikā;
  • Parastais kurjers;
  • Sūtīšana pa pastu;
  • Pasta stacija un Omniva pakomāti;
  • Statoil degvielas uzpildes stacijas;
  • Saņemšana kādā no Pasaules Optikas, Optio vai Vision Express optikas salonā.

Leave your comment