Virtuves mēbeles plašā izvēlē pie mums – 220.lv!

 

mājasaimniece

Ikkatra telpa mājās tomēr ir īpaša un vēlamies, lai katrā no tām arī mēs justos vienlīdz labi un ērti. Gan guļamistabai, gan viesistabai, gan arī virtuvei un vannas istabai ir jābūt tieši tādai, kādu vēlamies to redzēt, justies ērti un labi ikvienā no sava mājokļa telpām. Tomēr, ne vienmēr varam atļauties sekot labāko katalogu un modernāko dizaina iespēju risinājumiem. Un kurš teicis, ka noteikti vajag? Varam taču kļūt par lieliskiem sava mājokļa dizaineriem paši, izvēloties pieejamas cenas, lielisku kvalitāti un risinājumus, kas patiešām tīkami mums pašiem.

Tā kā virtuve ir otra mīļākā telpa mājās (pēc dzīvojamās istabas), tad arī te iekārtojumam ir jābūt īpaši patīkamam un ērtam. Visam jābūt parocīgam, ērtam, vienkāršam un tajā pašā laikā – elegantam. Apvienojums ir iespējams, un arī izpildījums, neieguldot astronomiskas summas, sameklējams. Interneta veikalā 220.lv izdosies atrast lieliskas virtuves mēbeles ikvienai gaumei un prasībām.

Te „sastapsim” parocīgus un viegli ievietojamus virtuves skapīšus un dažādus to komplektus – dažādos izmēros, krāsās un modeļos, lai katrs varētu izvēlēties savai virtuvei piemērotāko. Ja virtuve ir gana liela un prātā dzīvo vēlme par virtuves iekārtu – kāpēc gan ne? Interneta veikalā 220.lv izdosies atrast arī tās. Virtuves iekārta būs vienkāršāka un parocīgāka iegādes un uzstādīšanas ziņā – tajā jau ietilpst gan augšējie virtuves skapīši, ko piestiprināt virs izlietnes vai galda virsmas, gan arī apakšējie skapīši un pati galda virsma. Kopā sanāks saskanīgs un parocīgs virtuves iekārtojums, kas neprasīs katras detaļas īpašu saskaņošanu un pielāgošanu. Gan skapīšu komplektos, gan virtuves iekārtās skapīšu daudzums var būs mainīgs, kas ļaus pašam izveidot tieši tik lielu virtuves skapīšu komplektu kādu vēlamies.

Ja ar iekārtu tikts galā, varam turpināt ar ērtu virtuves galdu, kas būs gana liels visai ģimenei. Iespējams uzmeklēt gan mazus un kompaktus virtuves galdus, kantainus, apaļus vai izvelkamus – tādu, kas vislabāk iederēs gan virtuves kopējā interjerā, gan izmēra ziņā nebūs ne par lielu, ne par mazu. Dažiem virtuves galdiem komplektā nāks arī krēsli – divi vai četri. Tomēr, ja krēsli komplektā nenāk, varam izvēlēties tos atsevišķi, paši pieskaņojot, kādi labāk piestāvēs galdam un virtuvei, būs ērtākie un praktiskākie.

Leave your comment