Virtuālā pasaule, spēļu dažādība un pieprasījums

dažādas spēles

Arvien vairāk populārākas paliek spēļu konsules jeb virtuālās spēles, ko iespējams pieslēgt televizora ekrānam vai arī datora sistēmai. Pieprasījums pēc šī visa ir ļoti augsts un cilvēki, kuri tiešām ikdienu pavada virtuālajā vidē, ļaujas materiāli lieliem pirkumiem, lai tikai padarītu savu kolekciju lielāku.

Dalder.lv portāls, kas sniedz plašu spēļu iegādi

Jau kādu laiku Latvijas sludinājumu tirgu ir pārņēmis jauns kandidāts – dalder.lv, kas sevi pozicionē kā mūsdienīgu un uz attīstību tendētu sludinājumu portālu ar ļoti plašām iespējām gan pārdošanas, gan arī pirkšanas ziņā. Tāpat arī katrai sadaļai atvēlot diezgan lielu vietu, dalder.lv sasniedz vajadzīgo auditoriju ļoti vieglā ceļā. Pie sadaļas “datortehnika” ir vairāki atzari, kas piedāvā gan lietotas, gan jaunas preces/pakalpojumus. Dažādas spēles gan Sony spēļu konsulēm, gan arī X-BOX jeb Microsoft piedāvātajām konsulēm.

Dažādas spēles dažādām gaumēm

Sākot ar mazāko auditoriju un beidzot ar spēlēm, kas domātas tikai pieaugušam spēlētajam. Arī cenu amplitūda ir ļoti svārstīga, sākot no 20EUR līdz pat 70EUR par vienu. Ikvienam, kurš dzīvo šajā plašajā spēļu pasaulē, zina, cik ļoti vērtīgs spēj būt kāds rets izlaidums vai arī kāda īpaši sena un jau aizmirsta.

Ir spēles, kas ļauj burtiski iejusties spēlētāja ādā un “iekāpt ekrānā”. Tas ir kustību un balss sensors, kas ļauj vadīt ar tai paredzētām cilvēka ķermeņa kustībām un ar balss palīdzību vadīt konsuli. Šis sortiments arī sāk palikt arvien plašāks un populārāks. Šo ierīci sauc par Kinect sensoru, kas plašai auditorijas iegādei pieejams jebkura elektro iegādes portālā, kā arī sludinājumu vietnēs, kā piemēram dalder.lv.

Spēļu azarts un kā to kontrolēt

Ne reti vien, vecāki meklē palīdzību pie speciālistiem, jo bērns pārāk daudz laika pavada pie datora, telefona vai spēlējot spēles. Šī vispasaules problēma, iespējams, nebūtu tik liela, ja paši neapzināti nepieradinātu bērnus pie virtuālās vides un sāktu paši ar sevi. Ir viegli piesēdināt bērnu pie mobilā un izbaudīt klusumu mājās un nelielu mieru pēc smagas darba dienas, tomēr dabūt bērnu nost ir daudz grūtāk, jo tā neapzināti rada atkarību, ko grūti kontrolēt.

Balansējot brīvo laiku ar ģimeni, mazu atelpu pie datora vai kāda neilga spēle konsulē nebūt nav nosodāma, tomēr ir jāmāk runāt ar bērnu par laiku, par vērtībām, izceļot svarīgo un morālo vērtību.

Nesakot “nē” spēlēm un sekojot līdzi tehnoloģijām, atcerēsimies par morālajām un nemateriālajām vērtībām!

Leave your comment