Kā atrast savai virtuvei labāko pannu

pannas interneta veikalā 220.lvKā jebkurš trauks, kurš tiek aktīvi lietots, kādā brīdī gan izskata ziņā, gan funkcionalitātē var būt nolietojies. Tas notiek arī ar virtuvē lietojamiem traukiem un priekšmetiem. Protams, iegādājoties katlu vai pannu, tam klāt nāk instrukcija, kur paskaidrots, ko drīkst darīt un ko nē. Tomēr gan lietošanas biežums, iemaņas un arī ikdienas steiga bieži noved pie tā, ka šis ēdiena gatavošanas palīgs vairs neveic savu darbu ar simtprocentīgu kvalitāti.

Šoreiz neliels ieskats, kam būtu jāpievērš uzmanību, iegādājoties savai virtuvei jaunu pannu. Šodienas lielajā izvēlē patiešām var apjukt, bet būs vieglāk, ja nodefinēsiet, ko tieši Jūs sagaidāt no pirkuma.  Klasiskā, pankūku, grila, vokpanna vai vafeļu panna – kad būsiet atradis precīzi, kuru no šiem veidiem Jūs meklējat, pievērsiet uzmanību arī citiem parametriem.

Izmērs

Izmērs noteikti ir pirmais rādītājs, kas jāpadomā. To ietekmē gan virsma, uz kuras gatavosiet, gan uzglabāšanas plaukts vai skapītis, gan arī, protams, cik daudz ēdiena tajā tiks gatavots. Ja esat liela ģimene, ar mazu pannu nepietiks. Vidēji var aprēķināt, ka vienam cilvēkam var pietikt ar cepšanas pannu, kurai diametrs ir 22 cm. Lielai ģimenei noderīgāka būs panna 28-32 cm diametrā. Ir ieejamas arī mazās pannas patiešām mazai maltītei vai porcijas uzsildīšanai bērnam – tās diametrs 18-20 cm.

Svars

Ja vēlaties pannu, kura uzsilst vienmērīgi, ilgi saglabā karstumu, ir stabila un nedeformējas, Jums jāmeklē pēc iespējas smagāka panna. Tas nozīmē – ar biezākiem sāniem un pannas dibenu. Protams, ir jāskatās, vai Jūs varat ērti pacelt pannu ar vienu roku. Vieglāk būs, ja pannai rokturi būs abās pusēs. Pannas biezumam vajadzētu būt sākot no 3-4 mm.

Iekšējā virsma

Klasiskās pannas ir ar gludu iekšējo virsmu. Tomēr pannas, kurām ir rievota pamatne, dod iespēju ēdienu pagatavot sulīgāku un tas nepiecepas un nepeld eļļā. Tomēr, šādas pannas kopšana ir nedaudz sarežģītāka.

Materiāls

Jums būs jāizvēlas – alumīnija, nerūsējošā tērauda vai čuguna. Pie preces apraksta varat uzzināt priekšrocības un pielietojuma iespējas.

Veiksmīga izvēle un lielisks piedāvājums pieejams dažādos interneta veikalos, kur vienkopus var ērti salīdzināt cenas. Liels klāsts, dažādu pannu veidi un augsta kvalitāte – interneta veikali stabili ierindojies pircēju izvēles augšgalā.

Leave your comment